ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

ЗЛО і БЕЗЗАКОННЯ

На цій сторінці, з волі Божої, ми будемо висвітлювати всі вади і недоліки, хворого на всю голову і душу, українського суспільства, яке віддалилося від свого Творця, Світла світу і через те перебуває у темряві зла і беззаконня...

=======================
16.02.2018р. Б. / Одкровення від Іларіона (Алфеєва): УГКЦ лобіює об’єднання православних, щоби потім усіх «навернути в унію»
 
Голова Відділу зовнішніх церковних зв'язків Московського Патріархату митрополит Волоколамський Іларіон (Алфеєв), відповідаючи на питання грецького агентства новин "Ромфеа", торкнувся низки тем, що стосуються і України, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт ВЗЦЗ.
Відносно нинішнього стану в Україні митрополит Іларіон традиційно охарактеризував Українську Православну Церкву (Московського Патріархату) як "найбільшу конфесію країни" (очевидно, мається на увазі кількість зареєстрованих громад), яка "залишається поза політикою і не підтримує жодну зі сторін конфлікту" на Донбасі .
"Це дозволяє їй зберегти миротворчий потенціал, реально об'єднує Україну. Але зараз в Україні канонічну Церкву намагаються примусово об'єднати з розколом", - вважає Іларіон.
Причому, за його відомостями, "за спробою створення так званої «єдиної помісної Церкви» в Україні стоїть ще одна загроза. І прихильники цього проекту, і представники Української Греко-Католицької Церкви починають відкрито говорити про те, що мета примусового об'єднання православних України - це їх подальше приєднання до греко-католицької унії ".
Підтверджуючих фактів владика Іларіон не привів. За його словами, "вплив греко-католицької Церкви на стан Православної Церкви в Україні має прихований характер". Наприклад, він знайшов, що серед депутатів-ініціаторів звернення парламенту України до Патріарха Варфоломія з проханням про надання українському православ'ю автокефалії "більшість ... греко-католики".
Примітно, що православні ревнителі часто звинувачують митрополита Іларіона (Алфеєва) в тому ж - прихованому впливі на РПЦ "агента впливу Ватикану", "засланого в РПЦ МП уніатського архиєпископа-криптокатолика".
Самі греко-католики протягом багатьох років домагаються від Риму визнання за УГКЦ статусу Патріархату в єдності з Римо-Католицькою Церквою.
Як РІСУ повідомляла, у Києві 9 лютого 2018 року відбулася відкрита дискусія «ПАТРІАРХ ЙОСИФ СЛІПИЙ: БУТИ СОБОЮ!», приурочена 125-літтю з дня народження Патріарха Йосифа Сліпого. Однією з головних тем цієї дискусії стала тема Патріархату УГКЦ.
Проаналізувавши тему важливості Патріархату для УГКЦ, перечисливши міфи та закиди, пов’язані з цим статусом, та озвучивши думки колишніх Глав УГКЦ про потрібність патріархату, Блаженніший Святослав 9 лютого 2018 року підсумував:«Гадаю, є велике завдання нашої Церкви свідчити і православним Церквам в Україні, і так само Римському Апостольському престолові, як наш патріархат допоможе справі єднання Церков».

25.01.2012р. Б. / Атеїстична реклама з’явилась у київському метро

 

У Київському метрополітені з'явилася реклама українського атеїстичного сайту. На малюнку зображений священик, що забиває молотком хрест в голову людині, яка стоїть на колінах. Над картинкою напис: «Обережно: релігія», а внизу адреса Українського атеїстичного сайту. 

Рекламні наклейки розміщені у вагонах потягів Сирецької лінії.

«Одним із завдань нашого атеїстичного руху в умовах жорсткого протистояння релігійної інформаційній атаці, є ознайомлення народних мас не тільки з атеїстичними позиціями, а й науковим світоглядом в цілому», - повідомляється на атеїстичному сайті.

Також зазначається, що редакція сайту підготувала ряд листівок, що рекламують їх ресурс, які вона пропонує роздавати в містах.

Нагадаємо, в січні 2009 року на 800 міських автобусах Лондона з'явилися плакати з написом «Цілком ймовірно, Бога немає. Так що не хвилюйтеся і радійте життю». Пізніше, в березні, віруючі відповіли атеїстам, розмістивши там само плакати з написом «Бог є, повірте! Не турбуйтеся і радійте життю!».

У травні того ж року атеїсти запустили в громадському транспорті Чикаго рекламу, в якій говорилося: «На початку людина створила Бога». Християнські вчені, у відповідь на цю акцію, поширили великку кількість джерел, які повинні були б допомогти їх братам по вірі посилити знання Біблії, надати їм матеріали християнської апологетики, щоб вони змогли захищати і посилити власну віру.

У жовтні того ж року атеїстичні організації США розмістили свою рекламу в нью-йоркському метро. Про реакцію з боку церков на цю кампанію невідомо.

Між тим нагадаємо, що наприкінці 2011 року в Київському метрополітені на лайт-боксах ескалаторів проходила рекламна кампанія «Чистий погляд», спрямована на боротьбу з курінням, алкоголізмом, наркоманією, і на популяризацію моральних цінностей і здорового способу життя.
За матеріалами: invictory==============================

Лесбійки вдягали всиновленого хлопчика у сукніЛесбійська пара, що стала прийомною сім’єю для двох дітей, вдягала 6-річного хлопчика у платтячка та публікувала фотографії, що принижували дитину, на Facebook, - повідомляє австралійський «The Daily Telegraph». Дитину вже забрали у жінок.
 
Хлопця та його 12-річну сестру забрали у матері у 2006 році. Вони вдома виховувалися разом з 6-ма рідними братами та сестрами. Мати хотіла відновити опіку над своїми дітьми, проте Верховний Суд вирішив інакше.

Лесбійки всиновили братика та сестричку у 2009 році. Одна з них зараз змінює стать, а інша лікується від безпліддя. Служба усиновлення вирішила, що це буде ідеальна прийомна сім’я для малих дітей. 

Проте 12-річна дівчина не прижилася у нової родини і її передали іншим опікунам. А її шестирічного братика нові батьки перевдягали у дівчаче вбрання та виставляли фотографії у соцмережі. 

Міністр Австралії у справах сім'ї П. Говард вимагає пояснень у цій справі. «Я шукаю відповіді, чому цій парі дали дітей під опіку», - сказав він. 

За матеріалами: Gość Niedzielny 
Джерело: 
  КРЕДО


Гузар: Червоний прапор - це символ знущання

Для українців червоний прапор є символом важких часів і знущань. Про це заявив екс-глава Української греко-католицької церкви Любомир Гузар в інтерв`ю "5 каналу".

"Так звана "Перемога у Вітчизняній війні" принесла для населення України, і не тільки на Заході, в західних областях, але і на Сході, в східних областях, дуже невеселі часи більшовицького режиму. Коли було знищено багато мільйонів людей, українців, по всій території України", - відзначив Л.Гузар.
"Тому у людей, свідомих українців, дуже негативне відношення до тих часів. Червоний прапор - це символ тих часів, це не символ України, це не символ свободи. Це символ знущання, це символ дуже важких для нашого народу часів", - підкреслив архієпископ.
Нагадаємо, 9 травня представники "уРодіни" і "Русскава єдінства" з Криму і Одеси 9 травня розгорнули на Пагорбі Слави у Львові 30-метровий прапор Пабєди.

Джерела:  Ліга
Отже, москалі з комуняками будуть і далі чинити нам зло, а ми у відповідь їм, згідно з повчанням новообраного Патріярха, будемо прощати, дякувати і просити пробачення...
Катехит парафії Преображення Господнього р.Б. Леонід.

У Черкасах розмалювали пам’ятник жертвам Голодомору


У Черкасах вандали обмалювали фарбою пам'ятник жертвам Голодомору та політичних репресій, розташований в Першотравневому парку. Про це повідомила громадський активіст Валентина Савченко. 

«Побачила те, що сталося, коли ввечері 24 серпня йшла з чоловіком на святкування Дня незалежності. Напис на пам'ятнику був залитий фарбою, а зверху хтось написав інші роки - 1991-2011», - розповіла Савченко.
Як повідомлялося, у Запоріжжі майже повністю демонтовано пам'ятний знак «Жертвам Голодомору та сталінізму». Демонтаж здійснює комунальне підприємство «Титан», повідомляє прес-служба громадської ініціативи «Оновлення країни». 

Влада стверджує, що споруда знаходиться в поганому технічному стані.

За матеріалами: unn.com.ua


Бідний КеГеБіст або сім'я голови СБУ за рік заробила 46 мільйонів і має 11374 кв.м нерухомості
Голова Служби Безпеки України, Валерій Хорошковський, у 2010 році отримав 5 мільйонів 154 тисячі гривень сукупного доходу.
Про це сказано в його декларації, оприлюдненій на вимогу видання "Українська правда".
Зокрема, в якості процентів (в тому числі орендних платежів) Хорошковський отримав 4,9 мільйона гривень, від викладацької діяльності - більше 11 тисяч гривень та заробітну плату в сумі 235,37 тисяч гривень.
Тим часом члени родини чиновника (дружина, два сини і донька) в 2010 році отримали понад 41 мільйон гривень доходу. Більше 33 мільйонів гривень від цієї суми родичі Хорошковського отримали в якості процентів (в тому числі орендних платежів). Крім того, 1 мільйон 595 тисяч гривень сім`я чиновника отримала як... подарунок.
На більше ніж 283 тисячі гривень родина Хорошковского в 2010 році продала майна, ще на мільйони 369 тисяч гривень члени сім`ї отримали заробітної плати.
На утримання майна глава СБУ витратив 203,62 тисячі гривень, а його родина - 536,78 тисяч гривень.
У власності Хорошковського перебувають земельна ділянка площею 982 ТИСЯЧ квадратних метрів і квартира площею 167,4 квадратних метри.
Родина ж чиновника має у власності землю площею 242,43 тисячі квадратних метрів, будинок площею 9906 квадратних метрів, квартира - 1265,77 квадратних метрів та гараж в 35 квадратних метрів.
Глава СБУ також володіє автопарком з шести автомобілів (об’єм двигуна): Porsche Cayenne Turbo (4511), Bentley Continental GT (5998), Maybach 62-S (5990), два Mercedes Benz GL500 (5461) і Mercedes Benz S 600 L.
Сім`я ж Хорошковського їздить на Mercedes Benz 500 SL (4966) і Mercedes Benz Sprinter (2685).
На рахунках чиновника в банках і інших фінансово-кредитних установах перебуває 48,8 мільйони гривень, на рахунках сім`ї - 310 мільйонів гривень.

Джерело:  Експрес

Бідний КеГеБіст, який нічого не контролює...
Я взагалі нічого не контролюю. Я лише член названих Вами органів. Окрім своїх посад у трьох з чотирьох гілок влади я також є членом Ради Національного банку – і я вважаю, що це цілком нормально. Чому? Тому що мої права власності (в холдингу «Інтер». – Прим. ред.) вже представляють інші особи. Ми всі чимось володіємо, хтось – більше, хтось – менше. А що стосується моїх функцій як члена Вищої ради юстиції і голови Служби безпеки України, то я вважаю це дуже корисним, Поєднання двох даних посад у цій сфері є надзвичайно важливим.
Подробиці читайте тут:


Архів УПА продають за півмільйона

"Продается архив штаба УПА (Украинской повстанческой армии)" —
таке оголошення з'явилося минулої неділі в інтернет-магазині emarket.ua.
"Около 3500 аркушей, в числе которых шесть приказов командующего Романа Шухевича, отчеты о деятельности, протоколы и списки", —
йдеться в описі товару. Поряд — фото стосу документів заввишки з півметра. Продавці просять за архів 500 тис. грн.
Торік власники документів телефонували до Центру досліджень визвольного руху у Львові.
— Хотіли продати нам ці папери за 250 тисяч, — розповідає виконувач обов'язків директора центру Василь Стефанів, 27 років. — Звичайно, таких грошей ми заплатити не могли. Запропонували дозволити нам зняти копії. Ті відмовили. Контактів не залишали. Насправді така ціна за документи УПА значно завищена. Їхня максимальна вартість 5–6 тисяч гривень. У колекціонерів мають попит мистецькі речі — підпільні гроші, нагороди УПА або дереворити художника, члена Організації українських націоналістів Ніла Хасевича. За зведення з бойових дій і накази ніхто не дасть півмільйона.
Василь Стефанів говорить, що кожного року "чорні" археологи знаходять чотири-п'ять комплектів документів УПА.
— Це переважно звіти чи пропагандистські матеріали кінця 1940-х початку 1950-х. Їх ховали в лісах неподалік від повстанських криївок. Запаювали в металеві бідони й закопували на 2–3 метри. "Упівці" сподівалися, що зі здобуттям Україною незалежності зможуть передати ці документи в архів. Торік біля Золочева селяни знайшли такий бідон і безкоштовно передали нам. Тепер цей так званий золочівський архів перебуває на реставрації. Ще одні "чорні" археологи відкопали бідон біля Стрия. Просили за документи 120 тисяч гривень.

Денис МАНДЗЮК
Джерело:   ГАЗЕТА-ua

Як, взагалі, можна не те що торгувати, а навіть оцінювати такі безцінні речі? Та цих недолюдків, які займаються торгівлею національними скарбами потрібно, з любові, привселюдно відшмагати і показати прямою трансляцією на телебаченні, щоб іншим "неповадно" було таке робити...Чиновники облради влаштовують митцям 37 рік?

Заступник голови Дніпропетровської облради Андрій Шипко наніс візит у Будинок органної й камерної музики, аби особисто роз'яснити кожному члену колективу "відсутність конфлікту між церквою й музикантами".
Про це заявила на прес-конференції директор КП «Будинок органної й камерної музики» Ніна Голикова.
За її словами, пан Шипко переконував, що священики протягом, як мінімум, 10 років не будуть здійснювати служби в органному залі.
«Він (Шипко - прим.) сказав, що нічого страшного не відбувається, конфлікту не існує, і церковники до нас не прийдуть. Якщо прийдуть, необхідно телефонувати особисто йому на телефон в облраду», - розповіла Голикова.
При цьому кожен член колективу був запрошений на індивідуальну бесіду в облраду.
«У нас працює 11 творчих колективів, 13 солістів, 2 музичних лекторії. Кожного співробітника по одному Шипко запросив на бесіду в облраду. Це що, 37-й рік? Про що можна домовлятися?», - здивувалася директор.
Крім цього, Голикова показала лист голови Дніпропетровської обласної ради Євгенія Удода фірмі «Зауер», у якому він просить не надавати більше інформацію із дніпропетровського органа.
«Він звернувся із проханням до фірми «Зауер» не підтримувати чутки про перенесення органу й не приїжджати на прес-конференцію. І запевняє, що як представник місцевого самоврядування тримає все під контролем», - процитувала лист Голикова.
Нагадаємо, у Дніпропетровську відбулися кілька акцій протесту проти передачі Будинку органної й камерної музики церкви Московського патріархату. Участь в акціях взяли музиканти органного залу, представники громадських організацій, політичних партій і багато небайдужих жителів міста.

Автор: Іван МУРАХА
Джерело:   ДНІПРОГРАД

...наша головна проблема, що ми всі згрішили нелюбов'ю один-до-одного. Так, так, ми лише прикриваємось святим іменем Христа чинячи зло і беззаконня, а Він же застерігав нас:"По тому вас усі люди пізнають, що ви мої учні, коли моя любов перебуватиме між вами!". Отже будь-яка нелюбов, ненависть, зневага, зарозумілість, чванство, пихатість - це не від Бога, а від князя бісівського, діла якого ми залюбки виконуємо і отже, як наслідок, служимо не Богові, а сатані. Кожен єпископ і священик московського патріархату знає, що він належить до "казьонної" церкви, отже людської, а не Божої установи (побудованої на Апостолі Петрі), яка, відповідно, служить не Богові, а інтерасам російської імперії зла.... То ж я вас усіх закликаю до молитви за них нещасних, бо вони помилились у своєму виборі і обравши дорогу смерті - йдуть до загибелі...
Катехит парафії Преображення Господнього р.Б. Леонід.Про те, як суддя Юлія ІВАНІНА продала свою душу сатані

Вчора суд Комунарівського району Запоріжжя відмовився звільнити з-під варти – випустити на підписку про невиїзд трьох членів ВО «Тризуб», обвинувачених у підпалі приміщення Комунарівського райкому КПУ в Запоріжжі.
Як передає кореспондент УНІАН, відповідне рішення ухвалила в ході першого судового засідання у справі суддя Юлія ІВАНІНА.
Таким чином, Ігор ЗАГРЕБЕЛЬНИЙ, Артем ЦИГАНОК і Віктор ДАВИДЕНКО, незважаючи на численні клопотання й поручительства, зокрема зі сторони народних депутатів, залишаються під вартою як мінімум до початку судового процесу – початку розгляду справи по суті, яке призначено на 13 квітня.

Джерело:   ВО "ЖІНОЧА СІЧ"


Україна для українців становить загрозу, тому молодь виїжджає за кордон

Молодь

Нестабільна економічна і політична ситуація в Україні посилює бажання громадян мігрувати з держави. Такі тенденції спостерігаються з минулого року, кажуть експерти і прогнозують наступну хвилю міграції, оскільки молоді освічені люди не бачать для себе перспектив на батьківщині.
Ще рік тому, опитуючи львівських студентів, чи хотіли б вони виїхати за кордон, у відповідь я чула про наміри побувати на стажуванні чи роботі, щоб повернутись в Україну з набутим досвідом. Нині настрої серед молоді змінюються, і чимало уже говорить про міграцію.
Студенти факультету прикладної математики Львівського університету імені Франка розповіли, що за першої нагоди старшокурсники покидають Україну.
«Усі фірми з програмування, розвитку науки розташовані за кордоном, і вони користаються нашими «мізками», потребують розумних людей», – каже студентка Ольга. «Немає підтримки з боку держави, тому ми й хочемо їхати. Влада мала б дбати про створення компаній, фірм», – зауважує студент Микола.
Вік українського мігранта помолодшав
Те, що майже половина львів’ян віком до 30 років готові назавжди полишити Україну, свідчить торішнє опитування Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою. Про тенденцію щодо збільшення кількості потенційних мігрантів серед молоді мовилось минулого року на Світовому конгресі українців у Львові.
Якщо 5–7 років тому вік українського мігранта становив у середньому 40–45 років, то сьогодні – до 30 років, людей з вищою освітою, технічних спеціальностей. Із них, за даними дослідження, 90% складають студенти, які вивчають IT-технології.
Голова Львівської обласної організації медпрацівників Дмитро Репка розповів, що висококваліфіковані лікарі, медсестри ще 5 років тому виїжджали до Польщі на заробітки. «А сьогодні – уже на постійно, не щоб заробляти, а залишатись. У Перемишлі наш львів’янин організував «Швидку допомогу», бо тут йому не дали цього зробити», – каже Дмитро Репка.
Від держави люди відчувають страх
Сьогодні Україна посідає четверте місце в світі за кількістю трудових мігрантів, і ці люди за першої можливості залишаються назавжди за кордоном.
Українці сьогодні сприймають свою державу як загрозу, каже кандидат медичних наук Роман Кечур. На думку психотерапевта, держава сприймається як не тільки така, що не дбає про людей, а й така, що становить загрозу. «Від держави люди відчувають страх, агресію, і це, звичайно, вбиває перспективи, відчуття надії і сподівання», – наголошує лікар.
Відтік розумних людей з України матиме негативні наслідки для держави. Це уже відчутно, бо бракує професійних та інтелектуальних людей чи не в усіх галузях. Водночас саме ці люди не можуть себе реалізувати на батьківщині, знайти гідну роботу, щоб поліпшити матеріальний стан сім’ї, вони почуваються непотрібними.

Галина Терещук
Джерело:     КРЕДО
 
Переконаний, що бандюки з Януковичем та комуняки з Симоненком лише втішаться від того, що перспективна молодь емігрує з України за кордон, бо ж всі проблеми для них переважно від молоді, яка вперто не бажає повертатися до "світлого минулого" та планової економіки російсько-більшовицького виплодка - СеРеСеРа...
Катехит парафії Преображення Господнього р. Б. Леонід.


23.03.2011р. Б. / БАНКА ПАВУКІВ або МЕЛЬНИЧЕНКО ПРО КУЧМУ: У НАРУЧНИКИ І ФЕЙСОМ ОБ ТЕЙБЛ
павуки
Екс-майор управління держохорони Микола Мельниченко у середу прибув до Генпрокуратури.
Про це повідомляє журналіст "Української правди", який перебуває біля головного слідчого управління ГПУ.
Мельниченко повідомив, що прибув до Генпрокуратури "за офіційним запрошенням".
"Мені зателефонували і сказали сьогодні бути об 11 годині", - сказав він.
Він не зміг повідомити, чи буде проводитись очна ставка з Леонідом Кучмою.
"Я вимагав очної ставки, вона мала відбутися ще в 2007 році. Вимагаю її і зараз", - сказав Мельниченко.
павуки
Коментуючи слова Кучми, що він не хоче зустрічатись з майором, Мельниченко обурився: "Що значить не хоче? В наручники і фейсом об тейбл".
Мельниченко також висловив готовність носити Кучмі передачі у разі його ув'язнення.
"Я з задоволенням буду носити йому передачі, якщо він буде сидіти", - додав Мельниченко

Джерело:   Українська правда
 

..."Я з задоволенням буду носити йому передачі, якщо він буде сидіти"...
І знову ми з вами маємо нагоду спостерігати чергові скандали, викриття, дискредитації... А що ж відбувається за лаштунками? Спробуємо тут проаналізувати та дослідити "звідки вуха ростуть".
"Наша" свинорила бидлоеліта продовжує жертися між собою за місце біля корита і, як наслідок, поводяться як ті павуки в банці. Нинішні владні злочинці, щоб обілити власні злочини, кричать: "АТУ!" на вчорашніх владних злочинців, а мета цих показушних скандалів одна - здати цілком і в роздріб Україну північним сусідам, бо, повірте, їм байдуже до торжества закону, правди і справедливості, їм потрібно лише одне, як мінімум: реанімувати РОСІЙСЬКУ ІМПЕРІЮ ЗЛА.
То ж ми теж з задоволенням будемо носити передачі всім нинішнім злочинцям від влади, якщо вони, починаючи від Путіна, Мєдвєдєва, Януковича, Табачника і Ко будуть сидіти замість "тризубівців" у в'язниці...

Катехит парафії Преображення Господнього р. Б. Леонід.

ВЧК-НКВД-ГПУ-КГБ-СБУ - СПАДКОЄМЦІ НЕЛЮДСЬКИХ МЕТОДІВ КАТУВАНЬ УКРАЇНЦІВ
Прокурору Запорізької області
Пономаренка Юрія Сергійовича 6.03.1986 р.н.,
утримують в СІЗО №10 м. Запоріжжя
Скарга
Під час ознайомлення з матеріалами кримінальної справи відносно мене за ч. 2 ст. 194 КК України мені стало відомо, що відповідь на мою скаргу про застосування до мене незаконних методів дізнання відсутня у справі.
Під час перевезення в УВС Запорізької обл. мною була зроблена заява про застосування до мене незаконних дій з боку співробітників СБУ після затримання у Богодухівському РО Харківської області, та у приміщенні СБУ Запорізької області, а саме, на мене вчиняли психологічний тиск з метою надання мною свідчень, які не мають місця.
Наполягаю вжити необхідних заходів для притягнення до відповідальності осіб, які порушили мої права, передбачені Конституцією України, КПК України в тому числі і моє право на захист під час затримання та проведення слідчих дій.

З повагою, Пономаренко Ю.С. (підпис)
25.02.2011 р.

ФАКТИ КАТУВАНЬ ПОЛІТИЧНИХ В`ЯЗНІВ-"ТРИЗУБІВЦІВ" У ЗАПОРІЖЖІ САДИСТАМИ У ФОРМІ - НАЩАДКАМИ СТАЛІНСЬКОЇ НКВС

ЖІНОЧА СІЧ
 
19.02.11р. Б. / Гомосексуалісти України хочуть поєднувати непоєднуване

підар
У Донецьку створили організацію ЛГБТ-християн. Святослав Шеремет, лідер Гей-форуму України вважає, рівень релігійності в середовищі гомосексуалістів і лесбіянок нічим не відрізняється від здорового населення.
«Більше того, в лютому в Донецьку була зареєстрована перша організація ЛГБТ-християн «Центр Святого сотника Корнилія», - сказав він. Шеремет каже, що сотник Корнилій був гомосексуалістом.
«Освятити» центр хочуть 20 лютого, проте не повідомляється, хто здійснюватиме «освячення».
«Люди, які знаходяться всередині ЛГБТ-руху вважають, що свою сексуальність вони можуть поєднувати з вірою в Бога», - додав Шеремет.

Джерела:   Обозреватель
КРЕДО

упирАдвокат: арешт водія, що зняв відео про "телячу мову", - акція залякування

Адвокат засудженого на 5 днів адмінарешту автомобіліста Дмитра Говердовського готує позов до держави Україна про компенсацію моральної і матеріальної шкоди за незаконне обмеження співробітниками МВС свободи пересування громадянина та зловживання службовим становищем.
Про це адвокат Олександр Славський заявив на зустрічі з журналістами, уточнивши, що, крім того, він подасть заяву до правоохоронних органів про скоєння злочину співробітниками одеських міськДАІ та облУВС, «які організованою групою незаконно обмежували свободу пересування громадянина і зловживали службовим становищем», - інформує УНІАН.

О.Славський звернув увагу на той факт, що керівництво відділу ДАІ Одеси, зокрема заступник начальника міськДАІ Віктор Нікіфоров, пояснив журналістам, що «водія зупинили через підозрілі рухи автомобіля «вперед-назад».
Між тим, на оприлюдненому відеозапису моменту затримання, зазначив юрист, чітко відображено, що «інспектор міськДАІ вказує зовсім іншу причину зупинки автомобіля - нібито проводиться якась внутрівідомча операція «Транспорт».
О.Славський також переконаний у «вчиненні злочину суддею Приморського райсуду Одеси Віктором Івановим, який виніс протиправний вирок Д.Говердовському».
Крім того, адвокат констатував, що такий суддя «не зазначений у списку суддів Приморського суду, поданому на офіційному сайті цієї держустанови».
На думку О.Славського, «це була спланована акція залякування». «Не виїжджають на звичайні заходи заступник начальника ДАІ області й міста», - зазначив юрист.
Він також додав, що інформацію про стан здоров`я заарештованого Д.Говердовського, якому в залі суду надавали допомогу лікарі «швидкої допомоги», його родичі та знайомі отримати не можуть. Їм тільки відомо, що він перебуває «в повністю заповненій 11-місній камері, де хтось курить, хтось голосно говорить». «У подібних камерах найчастіше перебувають особи без певного місця проживання, і вже самі умови утримання обмежують права людини, її честь і гідність», - сказав О.Славський на завершення.
Нагадаємо, 12 лютого активіста громадської організації «Дорожній контроль» Д.Говердовського, який зняв відео про даїшника і «телячу мову», затримали на п`ять діб за нібито підроблені документи на автомобіль.

Джерела:   ЗАХІД-net
 

сатаніст Табачник крокує...


Зі зведень матеріалів донесень німецької поліції та СД під час Другої світової війни:
«Київській «Просвіті» вже вдалося розгорнути енергійну діяльність. Створено хор. Драматичний і художній гуртки. Крім того створено: ляльковий театр, курси шиття для дівчат, школа креслярів, лабораторія для наглядних посібників, хореографічний гурток (…) Поліція безпеки неодноразово висловлювалася проти існування «Просвіти», так як існує небезпека, що «Просвіта», як організація розповсюджена по всій Україні стане притулком для нелегальних націонал-українських груп спротиву»
«Німецьке цивільне правління дійсно проводить культурну політику спрямовану на знищення української культури. Це переконання призведе до того, що все більші кола будуть переходити до радикального табору і радикального руху, який спочатку був винятково експортованим явищем, принесеним сюди західними українцями та емігрантами, які проникнули на ці землі разом з німецькою армією, а тепер поступово захопить українське населення і стане впливовим. (…) Німецький пропагандистський апарат слід якнайшвидше очистити від українських націоналістичних елементів. Українські провінційні газети досі перебувають під керівництвом радикальних українських ультра-націоналістичних елементів»
«Українська інтелігенція у всіх напрямках використовує слабкість німецьких позицій. Зростає шовіністичний націоналізм, який прагне до самостійності. ОУН Бандери звертає головну увагу на саботаж відправки робочої сили до Німеччини з допомогою усної пропаганди»
«Широкі кола української інтелігенції та напівінтелігенції в Києві та інших містах, як правило під впливом західноукраїнських підбурювачів, використовують всі труднощі та помилки, яких неможливо уникнути, щоб розповсюдити чутки, які повністю отруюють можливість українсько-німецької співпраці»
* На базі фондів Центрального державного архіву вищих органів влади України
Дмитро Табачник, міністр освіти і науки, молоді та спорту:
"Действующая власть успела перекрыть не все краны незаконного финансирования националистических организаций (вроде «Просвіти») из бюджета, но бурный поток стал тонким ручейком, готовым в любой момент пересохнуть"
Газета «2000»
«Украину, с ее великим прошлым, неразрывным с общей российской и советской историей, оранжевые компрадоры пытаются превратить в колонию Галичины, где столетиями проводилось уничтожение сторонников православно-славянского единств. (…) Для выполнения поставленных целей культивируется ложь на государственном уровне, превращающая народ Украины в «воображаемое сообщество», лишенное исторической памяти, а значит ориентиров настоящего и будущего. Видя бездарность навязываемой лжи, крайне важно осознать реальность угрозы, не обманываться тем, что лобовая пропаганда безопасна».
Газета «2000»
«Бандера и Шухевич останутся в истории как националисты и организаторы массовых убийств, но при этом они ещё и будут навечно запятнаны коллаборационизмом».
Сайт Партії брехіонів
"Галичане практически не имеют ничего общего с народом Великой Украины ни в ментальном, ни в конфессиональном, ни в лингвистическом, ни в политическом плане. У нас разные враги и разные союзники. Более того, наши союзники и даже братья – их враги, а их «герои» (Бандера, Шухевич) для нас – убийцы, предатели и пособники гитлеровских палачей"
Газета «Известия»
Табачник крокує по освіті
Ініціативи та рішення Міносвіти
Мова
– російська як мова міжнаціонального спілкування (запозичення із Закону «Про мови в УРСР»)
– вільний вибір мови навчання в обхід української
– жодна мова не визначена як базова для навчання в Україні
– скасування державного іспиту з української для бакалаврів
Література
– орієнтація на «духовні ідеали слов’янства»
– виняткова роль російської літератури
– твори про Голодомор вилучають зі шкільної програми, натомість додають розділ «українська російськомовна поезія»
Історія
– переписування історії «під Росію» (спроба створення спільного підручника з РФ, заперечення Голодомору як геноциду українського народу тощо)
– ігнорування Помаранчевої революції в підручниках
– антиукраїнський «антропоцентризм» (ігнорування військових сутичок українців із росіянами, нівелювання ролі УНР та УПА)
– повернення радянської історичної термінології (Велика Вітчизняна війна замість Друга світова тощо)
Освіта
– нівелювання ролі зовнішнього незалежного оцінювання
– зміна плати за навчання з урахуванням інфляції
– тотальний контроль міністерства над освітніми програмами вишів
– надання статусу «класичний університет» лише вишам, що мають понад 10 тис. студентів
– вибори і призначення керівництва вишів під контролем Міносвіти
– зменшення квот на бюджетне навчання
– обмеження студентського самоврядування й університетської автономії

Джерело:    УКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ
 
Кат України
ЛЕГЕНДИ І МІФИ ВЛАДИ ТА ЗМІ ПРО ПАМ`ЯТНИК СТАЛІНУ В ЗАПОРІЖЖІ

За його обезголовлення в СІЗО зараз сидять 9 (дев`ять!) громадян України. Їх катували, до них по 10 днів не допускали адвокатів.

Міф №1. Пам`ятник збудувала місцева громада
"Місцева громада має право будувати за свої гроші пам'ятник кому вона забажає. Влада не має права забороняти людям поклонятися будь-яким ідеологічним канонам, хоча повинна присікати спроби нав'язувати ці канони іншим", - сказав Табачник.
Брехня. Місцева громада не будувала цей пам`ятник. І не давала дозволу на будівництво. Його збудував за свій кошт Запорізький обком КПУ.
Міськвиконком Запоріжжя офіційно визнав, що цей монумент стоїть незаконно і може бути знесений за рішенням суду. Ось документ - перша та друга сторінка.
Голова Запорізької ОДА Борис Петров також визнав, що пам`ятник незаконний.
Міф №2. Це не пам`ятник, а бюст.
"Во-первых, это не памятник, а бюст", - сказал Дмитрий Табачник в эфире Шустер Live.
"Не йдеться про жодний пам'ятник", - наголосила вона. Герман пояснила, що члени КПУ на подвір'ї власного офісу намагалися встановити бюст Сталіна, який вважається малою архітектурною формою.
Брехня. В жодному українському законі немає поняття "бюст". Бажаючі можуть переконатися самі пошуком на слово "бюст".
Запорізький міськвиконком (в вищенаведеному документі) називає цю споруду "монументом".
Пам`ятники у формі бюстів стоять в кожному місті, їх встановлення потребує дозволу міської влади.
Легенда і міф №3. Пам`ятник стоїть у дворі офісу КПУ, який є їх приватною власністю.
Герман пояснила, що члени КПУ на подвір'ї власного офісу намагалися встановити бюст Сталіна, який вважається малою архітектурною формою.
"Во-вторых, он сооружен не в Запорожье, а на территории офиса одной из политических сил", - сказал Дмитрий Табачник в эфире Шустер Live.
(про абсурдність заяви, що офіс не знаходиться в Запоріжжі я мовчу)
Виявляється, що в цій будівлі юридично ніякого офісу КПУ немає!
22 липня 2010 року Дмитро Харьков оскаржив у суді спорудження пам’ятника Сталіну у м. Запоріжжя.
Ось що він повідомив 31 січня 2011 року.
"Наразі спливає термін розгляду мого позову Орджонікідзевським районним судом. Мають призначити дату слухання, або винести вмотивовану відмову. Загалом процес розгляду дуже затягується канцелярією суду.
Спочатку була відмова у прийнятті до провадження з Жовтневого райсуду Запоріжжя, не території цього району пам`ятник і стояв. Причина відмови - там де він стоїть обкому КПУ нема, принаймні юридично. Той суд розглядав позов 3 місяці (2 по закону і місяць суддя була у відпустці). Потім позов ми перенаправили до Орджонікідзевського райсуду, за місцем реєстрації обкому КПУ."
Кому ж насправді належить ця споруда і чия то приватна власність, якщо ця прибудинкова територія дійсно є в приватній власності - це гарна тема для журналістського розслідування.
Це був міф, а тепер - легенда. Знову повторюю цитату
Герман пояснила, що члени КПУ на подвір'ї власного офісу намагалися встановити бюст Сталіна.
Ця цитата датована 4 травнем 2010 року. З тих пір майже всі ЗМІ повторюють магічне словосполучення "двір офісу". Наприклад:
"Сегодня, 28 декабря, в Запорожье неизвестные отрезали голову памятнику Иосифу Сталину, установленного во дворе дома, в котором находиться офис областного комитета Коммунистической партии Украины."
"За полчаса до Нового года неизвестные взорвали бюст Иосифа Сталина, расположенный во дворе здания обкома КПУ."
Набравши в Goog-лі "Сталін двір" або "Сталин двор" ви можете самі переконатися, що вже на протязі 9 місяців ЗМІ не додумалися подивитися, а що ж то за двір такий і тупо повторюють слова Герман і Табачника.

Показуємо "двір". Дивіться.

Як ви бачите, це не двір, а вулиця. В центрі міста, вхід в будівлю вже після встановлення пам`ятнику там було огорожено прозорим парканом.
До речі, цей "двір" чомусь посиленно охоронявся міліцією.
Как в Запорожье охраняют памятник Сталину "На фасаде невооруженным глазом можно рассмотреть камеру наружного наблюдения, информация с которой передается на монитор в каптерке дежурного. Как только он замечает что-то подозрительное, тут же должен нажать кнопку вызова госслужбы. Ночью машина с правоохранителями дежурит за углом, буквально в пятидесяти метрах от объекта."
Хто наказав і на яких підставах охороняти незаконну споруду? Теж гарна тема для журналістського розслідування.
Міф №4. Влада нічого не може зробити. Це приватна власність КПУ.
Цей аргумент мені з особливою наполеглівістю доводили в дискусіях про те, як боротися із цим пам`ятником.
Це теж брехня. Є ніким не скасований указ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ N 250/2007 від 28 березня 2007 року "Про заходи у зв'язку з 75-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні".
В указі сказано "3. Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям: ... вжити в установленому порядку заходів щодо демонтажу пам'ятників та пам'ятних знаків, присвячених особам, причетним до організації та здійснення Голодомору 1932-1933 років в Україні та політичних репресій, а також щодо перейменування в установленому порядку вулиць, площ, провулків, проспектів, парків та скверів у населених пунктах України, назви яких пов'язані з такими особами."
Голова ОДА замість виступати з заявами давно міг би видати розпорядження знести цей пам`ятник. Міськрада давно могла подати в суд за незаконне встановлення пам`ятника - як сказано у наведеному вище документі міськвиконкому. Нарешті, суд давно міг розглянути позов Дмитра Харькова.
Але... Ми не живемо в правовій державі. В нашій державі за пошкодження незаконної споруди висунуто звинувачення 9 особам. Їх звинувачують по ст. 296 ч.2 Карного Кодексу. Стаття ця звучить так:
Стаття 296. Хуліганство
1. Хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом...
2. Ті самі дії, вчинені групою осіб, - караються обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на строк до чотирьох років.
Я вважаю, що сам факт встановлення пам`ятнику людині, яка знищила мільйони українців, це і є "явна неповага до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом". І я знаю, цо мою думку поділяють мільйони співгромадян. Чому правоохоронні органи за цією самою статтею досі не висунули звинувачення Запорізькому обкому КПУ?
Про судові розгляди справ обезголовлювачів Сталіна ми регулярно повідомляємо в новинах. В нас є всі телефони їх адвокатів. Журналістів, що бажають висвітлити цю справу і хочуть поговорити з адвокатами, просимо писати на news@maidan.org.ua.
Цією статтею ми починаємо дискусію про те, як протидіяти повзучій сталінізації України. Діліться вашими думками! Тільки разом ми зупинимо тоталітаризм!

Наталка ЗУБАР
Джерело:   БАНДЕРІВЕЦЬ
 
04.02.2011р. Б. / В УГКЦ натякнули, що Янукович і Ко розсварили українські церкви

В Українській Греко-Католицькій Церкві не було випадків переходу священиків до Московського патріархату.
Про це у коментарі Gazeta.ua прес-секретар Патріархії УГКЦ Ігор Яців.
“Наразі з храмами УГКЦ ми не маємо таких сигналів. Хоча до нас звертаються представники Київського патріархату, щоб ми розуміли проблему, брали участь у відстоюванні їхніх прав. Адже сьогодні вони, а завтра ми. З цим важко сперечатись, бо це закономірність. Безумовно, це лякає і створює міжконфесійну напругу.”, -розповів він.
За словами Яціва, все було гаразд донедавна, діяла Всеукраїнська рада церков, відбувалися внутрішні дискусії й ухвалення спільних рішень.
“А зараз це зайшло в глухий кут. Віддаючи абсолютну перевагу одній з конфесій, влада свідомо чи несвідомо створює міжконфесійну напругу”, - зазначив прес-секретар.
В УГКЦ також нагадали, що президент Віктор Янукович забув привітати їх з Різдвом.
"Те, що нас навіть не згадали у різдвяному привітанні президента, нас не настільки турбує. Хоча б тому, що греко-католики, за своїм обрядом, за своєю вірою, є православні. Тобто нас не привітали лише з погляду конфесії. Але не так проблема в тому, що нас не згадали, як навмисне і постійне фаворизування однієї конфесії перед іншими", - зазначив прес-секретар...
Яців вважає, що місцеві чиновники бачать сигнали з центру і намагаються догодити владі.
“Починають підтримувати відповідну конфесію на місцевому рівні. Одним не дають навіть те, що законне, а іншим, ще навіть не попросили, надають усе”, - додав він.
Раніше Патріарх Філарет в інтерв’ю одному із ЗМІ заявив, що у 2011 році УПЦ КП може бути ліквідовано.

Джерело:   Воїни Христа Царя
 
01.01.2011р.Б. / АНОНС. Акція «Свободу політв`язням!»Акція "Свободу політв'язням!" відбудеться 7 лютого о 16:00

Адреса: вул. Володимирська, 15, будівля УМВС

Наша країна стає поліцейською державою, в якій будь-яке слово проти влади, перетворюється на масові арешти всіх, хто любить свою країну.

Після того, як невідомі підірвали пам'ятник Сталіну в Запоріжжі було заарештовано багато націоналістів, серед яких, крім "тризубівців", і члени партії "Свобода", і позапартійні особи. Переслідують всіх: журналістів, підприємців, юристів, блогерів, активістів різних політичних партій та організацій.

Законом України не забороняється любити свою державу і вільно жити на своїй землі, кордони якої визначені Конституцією України.

Учасники акції покажуть, що хочуть жити в Україні без Сталіна.

Наші вимоги:
1. Припинити переслідувати патріотів
2. Звільнити всіх політв'язнів
3. Відправити у відставку міністра внутрішніх справ Могильова
Не будь байдужим!
Наступним можеш бути ти!
Контактна інформація:
(099) 369-50-76, (050) 740-17-15
Ел.адреси: centre-katyan@ukr.net, smirnovaulya@gmail.com
ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВНОГО КАПЕЛАНА ВО "ТРИЗУБ" ІМ. С.БАНДЕРИ ОТЦЯ ПЕТРА БУРАКА ДО РЕПРЕСОВАНИХ НАЦІОНАЛІСТІВ

Джерело:  БАНДЕРІВЕЦЬ
 


31.01.2011р. Б. / Прихожанки Храму св. Вмц. Катерини в Чернігові моляться за арештованих «тризубівців»

Прихожанки Храму св. Вмц. Катерини в Чернігові завжди проявляли свою громадянську активність. І не могли вони залишитися байдужими, коли дізналися про те, що за надуманими звинуваченням в країні почались масові арешти і затримання патріотично налаштованої молоді, численні порушення Конституції і законодавства по відношенню до затриманих.

Бажаючи підтримати і самих затриманих членів “Тризубу” імені Степана Бандери, і їхні родини, прихожанки моляться за них. Жінки у своїх щоденних молитвах згадують як своїх близьких людей тих, кого зараз переслідують тільки за те, що вони намагаються бути українцями в Україні.

Прес-служба ВО "Жіноча Січ"
Джерело:  ЖІНОЧА СІЧ
 


Генеральному прокурору України В. Пшонці
Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини Н. Карпачовій
Заява адвоката
Високоповажні адресати цієї заяви!
Разом з нею направляю Вам Звернення Лабайчука Василя Івановича, який наразі примусово утримується в Ізоляторі тимчасового тримання в м. Запоріжжя за адресою вул. Верхня, 2.
В. Лабайчук був фактично викрадений зі свого села Красносільці Збаразького району Тернопільської області 9 січня 2011 року. Невідомі особи протизаконно позбавили його волі й утримували у такому стані понад добу. Лише 11 січня 2011 року було складено протокол, де записано, що затримання відбулося в м. Івано-Франківську.
Нижче підпису В. Лабайчука в протоколі затримання особа, яка склала протокол, протизаконно додрукувала такий текст: «Про затримання Лабайчука В.І. затриманий просив нікого не повідомляти»
19 січня 2011 р Постановою Жовтневого районного суду м. Запоріжжя від 19 січня 2011 р. про обрання запобіжного заходу Лабайчуку Василю Івановичу було обрано – тримання під вартою. Це відбулося без присутності як самого В. Лабайчука, так і його адвоката.
З 9 по 24 січня 2011 року В. Лабайчука утримували в жахливих умовах різних приміщень МВС у містах: Збаражі, Тернополя, Івано-Франківська, Запоріжжя.
Зокрема, він був позбавлений білизни, предметів особистої гігієни, і їжу отримував не кожного дня.
У провину В. Лабайчуку ставлять таке:
«Своими действиями Лабайчук В.И. совершил преступление, предусмотренное ч.2 ст. 296 УК Украины – хулиганство, то есть грубое нарушение общественного порядка по мотивам явного неуважения к обществу, сопровождаемое особой дерзостью, совершенное группой лиц».
Насправді, як свідчать матеріали справи, В. Лабайчук зафіксував на відеокамеру момент, коли патріотично налаштовані молоді люди на знак протесту проти протизаконної пропаганди сталінізму в України здійснили політичну акцію спиляння голови бюсту кривавого диктатора Сталіна, що його всупереч чинному в Україні законодавству та нормам суспільної моралі встановлено в подвір’ї Запорізького обкому КПУ.
Разом з цим В. Лабайчука двічі доправляли до приміщення СБУ в Запоріжжя, особи, з числа працівників СБУ, допитували В. Лабайчука, намагаючись отримати відомості його причетності до якихось міфологічних «терактів». При цьому до нього застосовувалося психічне та фізичне насильство: залякування, спричинення фізичного болю шляхом занадто щільного замкнення наручників, заламування рук, залишення в позі, яка спричиняє біль на тривалий час, образи та моральні приниження тощо.
Спеціальною постановою одного з заступників Міністра ВС України для розслідування факту відпилу голови бюсту кривавого диктатора Сталіна 13 січня 2011 року була створена спеціальна слідча група, до якої увійшли досвідчені фахівці з Києва, Івано-Франківська, Запоріжжя. Вмотивовано, це було «необхідністю проведення у короткий строк великого обсягу слідчих дій».
На мою думку та на думку численних фахівців криміналістів, те, що вчинила патріотична молодь, не заслуговує на кваліфікацію «хуліганство, вчинене групою осіб». Є очевидним, що протизаконною є саме пропаганда сталінізму.
З цього огляду, не можу не погодитись з висловом Президента В. Януковича з цього приводу, який був зроблений в ході спільної прес-конференції президента України з прем'єр-міністром Канади Стівеном Гарпером 25 жовтня 2010 року. «Ми завжди засуджуватимемо той режим сталінський, який в ті роки скоїв цей злочин», - сказав В. Янукович.
Нагадаю, що хуліганство – злочин проти громадського порядку. Громадський порядок встановлюється законами, суспільною згодою та культурними традиціями.
Закон України «Про Голодомор 1932-1933 років в Україні» засуджує сталінізм, як злочин, те ж саме робить публічно перша особа держави – президент. Молоді патріоти постають проти пропаганди злочину, але їм намагаються інкримінувати «хуліганство» й до вироку суду кидають за ґрати, ніби якихось небезпечних злочинців.
Де ж тут логіка?
Можливо, молоді люди спричинили якусь шкоду майну КПУ, але поміщення їх за ґрати, катування, є неприйнятними з кожного огляду.
Насправді це виглядає як покарання за політичні переконання, а отже - як політичні репресії.
Прошу високоповажних адресатів цієї заяви в межах закону та власної компетенції здійснити зусилля з метою припинити протизаконні дії проти В. Лабайчука та інших осіб, причетних до акції спиляння голови бюсту Сталіна.
В першу чергу прошу звільнення цих людей з-за ґрат.

Додаток: Звернення В. Лабайчука
З повагою, - Віктор Ніказаков, адвокат, захисник В. Лабайчука
29.01.2011
Джерело:
ЖІНОЧА СІЧ