ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

БОГОСЛУЖЕБНІ КНИГИ (ФА)

БОГОСЛУЖЕБНІ КНИГИ (ФА)

САЙТУ ПАРАФІЇ ПРЕОБРАЖЕННЯ ГНІХ
 
Слава Ісусу Христу!


Шановні відвідувачі моїх приватних блогів, любі, у Христі, брати й сестри, ласкаво запрошую вас до огляду розділу "БОГОСЛУЖЕБНІ КНИГИ".

Цей розділ містить частину ФАЙЛОВОГО АРХІВУ і, відповідно, далеко не всю БІБЛІОТЕКУ, а тільки книги для служіння та активної участі мирян у різних богослуженнях:

МОЛИТОВНИКИ:
Молитовник_воїна_«МОЛИСЬ і СЛУЖИ!»
Молитовник_Благослови, Господи
Молитовник_Прийдіте, поклонімся
Молитовник_В-Ім'я-Господнє_(РКЦвУ)
Молитовник_Живої-Вервиці
Молитовник_о_Андія-Геращенко
((у церковно-слов'янському та українському текстах (в-ня: 1917р.Б.)
Молитовник_до_Пресвятої_Трійці
Православний_молитовник_(УАПЦ_USA)

Божественна_Літургія_(м-к_з_нотами)  Молитовник з нотами для церковного хору та активної участі вірних у Богослуженні...  (pdf-ocr,55st.,ukr,2.90Mb)
Молитовник_«Матері-в-молитві»_(2003)  "Годі тобі вже ридати та голосити,
хай очі твої сліз не проливають. Є бо нагорода за біль твій, - слово Господнє, - вони повернуться з ворожої країни. Є ще надія для потомства твого, - слово Господнє, - діти твої повернуться у свої границі." (Єр.31,16-17).  (pdf+ocr,33st.,ukr,2.92Mb)
Молитовник_«Вислухай-мене, Господи» (о_Дмитро_Височанський,ЧСВВ) "Нехай піднесеться молитва моя, Мов кадило перед Тобою; підношення рук моїх, як жертва вечірня. Вислухай мене, Господи." (Пс. 140). Присвячуємо цей молитовник Українській Християнській Родині Третього Тисячоліття Християнства. Малий молитовник містить: ЩОДЕННІ МОЛИТВИ + основні КАТЕХИЗМОВІ ПРАВДИ...  (pdf+ocr,13st.,ukr,0.56Mb)
Молитовник_Благослови, душе моя, Господа_(Уп.о.П.Кобаль) «Молітъся без перерви. За все дякуйте: така бо воля Божа щодо вас - у Христі Ісусі» (1Сол.5,17-18) Молитовник містить: Схему молитви на вервиці; Приготування до сповіді; Щоденні молитви; Ранішні молитви; Молитви на кожен день; Вечірні молитви; Молитва на вервиці; Молитва проти спокус; Молитва на відігнання особистого ворога; Молитвана відігнання особистого ворога мого ближнього; Молитва на захист; Охоронна молитва священномученика Кипріяна; Повчання тощо... (pdf+ocr,66st.,ukr,8,94Mb)
Молитовник_дитини_(худ_Х_Рейнарович) Молитовник «БОГ ЗАВЖДИ ЗІ МНОЮ» містить: Щоденні молитви; Молитви на різні потреби; Катехизмові правди; Сповідь і Євхаристія; Святе таїнство Покаяння; Приготування до сповіді; Пресвята Євхаристія; Богослужіння; Божественна Літургія св. Йоана Золотоустого (з коротким коментарем); Воскресні тропарі і кондаки; Молебень до Христа Спасителя; Молебень до Пресвятої Богоматері; Акафіст до Господа нашого Ісуса Христа; Акафіст до Богородиці; Літургійний рік; Церковні празники і пости; Дата Великодня (на 2007-2025 роки); Пісні; Молитва за народ;  Колядки; Великопосні пісні; Воскресні пісні; Пісні до Бога Отця; Пісні до Ісуса Христа; Пісні до Святого Духа; Богородичні пісні; Пісня до бл. Йосафати; Пісні до св. Миколая; Біблійна тематика; Пісні про спільноту; Пісні для дітей тощо... (pdf+ocr,127st.,ukr,2,26Mb)
--
СВЯТЕ_ПИСЬМО (БІБЛІЯ):
СВЯТЕ_ПИСЬМО Цей переклад на українську мову є одним з найбільш вдалих серед безлічі інших, Його, інколи, називають "римським виданням Біблії", оскільки завершення і затвердження перекладу на рідненьку мову припало на час ІІ Вселенського Ватиканського Собору, шо відбувався в Римі. Сторінки Святого Письма якісно відскановані і містять текстовий OCR-шар, що дуже зручно для копіювання необхідних рядків або ж цитат. В кінці Книги містяться "Показники", тобто додаткова інформація для тих, хто буде фахово вивчати, за Його допомогою, СЛОВО БОЖОЇ ІСТИНИ... (djvu+ocr,1436st.,ukr,34,8Mb)
Острозька_Біблія_(єрмн_Р_Турконяка,2006) В  цьому  томі  подано  повністю  текст  Острозької  Біблії  з 1581  р.б  з українським перекладом, включно з усіма передмовами. Читачеві подаємо оригінал Острозької Біблії та його український переклад.  Сподіваємося, що це видання хоч в дечому спричиниться до духовного оновлення на землях України і в поселеннях... (PDF+ocr,1954st.,ukr,37.5Mb)
Багатомовна_Біблія_(укр) Архів містить інсталятор програми ехе та Мовні модулі
Біблія_o_ Івана Хоменка_(укр)
Українська_Біблія_у_help-форматі_(chm)
Біблія_у_віршах_укр_мовою
Біблія_(пер_п-ха_Філарета_УПЦ-КП,2004) Книги Священного Писання Старого та Нового Завіту в українському перекладі, з Синодального перекладу Російського біблійного товариства. Москва, 2002... (PDF-ocr,1403st.,ukr,10.4Mb)
Ілюстрована-Біблія-для-молодих_(Й_Краузе,1989) Ця біблія бажає пробудити зацікавлення молодих людей на запитання про віру, і промостити їм шлях до читання цілої Біблії, яка є нині, а буде й в майбутньому, підставою християнського життя... (PDF+ocr,520st.,ukr,329Mb)
Біблія_(І_Огієнка,1988) БІБЛІЯ. Автор перекладу: Іван Огієнко. ЮВІЛЕЙНЕ ВИДАННЯ 988-1988 з нагоди ТИСЯЧОЛІТТЯ ХРИСТИЯНСТВА В УКРАЇНІ. (djvu+ocr,1532(1523)st.,ukr,40Mb)
Апостол_(1991) АПОСТОЛ. ДІЯННЯ  АПОСТОЛІВ. ПОСЛАННЯ  АПОСТОЛІВ. (Служби і читання Апостола, на щодень, протягом Літургійного року) На  славу і хвалу Всемогучого Бога, в  Тройці Єдиного, Пресвятої Богородиці і всіх Святих, за благословенням Блаженнішого Мирослава Івана Кардинала Любачівського, Отця і Глави Української Католицької Церкви, видається книга ця Діянь і Послань  святих Апостолів У Вічному Місті Римі Р. Б. 1991... (pdf+ocr,714st.,ukr,17,6Mb)
Святе-Євангеліє_(1990) На славу і хвалу всемогучого Бога, в Тройці Єдиного, Пресвятої Богородиці і всіх Святих, за благословенням Блаженнішого Мирослава Івана Кардинала Любачівського, Отця і Глави Української Католицької Церкви, видається книга ця Святих Євангелій у  Вічному Місті Римі Р. Б. 1990....  (pdf+ocr,670st.,ukr,18,7Mb)
Молитовний-Псалтир_(1990) Ченці Студитського уставу Української Католицької Церкви передають українським вірним Молитовний Псалтир, щоб відновити в нашій Церкві сторіччями шановану священну і благословенну традицію читання й моління Божого слова, - чи то для літургійної прослави, чи як особисту молитву, якою єднаємося з Богом.. (pdf+ocr,415st.,ukr,26,8Mb)
--
ТИПИК_УГКЦ ТИПИК Української Католицької Церкви (УГКЦ) Укладений о. Ісидором Дольницьким, духовником Львівської семінарії на славу всесвятої, одноістотної і животворної ТРОЙЦІ і на честь Пречистої Владичиці нашої Богородиці і Вседіви МАРІЇ.  (PDF, 285st., 2.63Mb)
МОЛИТВОСЛОВ_(ЧСВВ)  (pdf+ocr,1425st.,ukr.,3,7Mb)
Архиєратикон_(1988) Архиєратикон або Святительський Служебник. 3гідно з рішенням Синоду Українських католицьких Єпископів видаємо переклад Архиєратикону з церковно-слов'янської мови на українську. Всі мовні прикмети нaдaють українському перекладові соборний мовний характер, щоб кожний yкpaїнець мiг легко зрозуміти й, у випадку присутности при архиерейському служінні, легко за обрядом слідкувати... (djvu+ocr,278st.,ukr,7Mb)
Свята_Літургія
Малий_требник
Служебник_на_Страстний-тиждень
ВЕЛИКДЕНЬ_(Воскресна_Утреня_(djvu+ocr.,31st.,ukr,span,0,20Mb))
ПАРТИТУРИ_БОГОСЛУЖЕНЬ_(PDF)  (8 pdf в zip-архіві, 1,12Mb)
Церковні-наспіви_(В_Головко,2013)  Це видання претендує на те, щоб бути підручником літургійного співу для семінаристів богословських студій. Нотний і текстовий матеріал, поданий тут, досить обширний. Упорядник намагався якнайточніше зберегти спадщину українського церковного мелосу... (pdf+ocr,247st.,ukr,12,4Mb)
--
Молебний_чин_РБМ_(PDF) з нагоди відкриття Ювілейного року Божого милосердя (pdf+ocr,9st.,ukr.,0,31Mb)