ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 17 березня 2017 р.

17.03.2017р. Б. / Роздуми владики Венедикта над сьогоднішнім читанням Святого Письма (Бут.8,4-21)

Бут.8,4-21:  «Тоді Ной спорудив Господеві жертовник, узяв усякого роду чистих тварин і всякого роду чистих птахів і приніс усепалення на жертовнику»

Бачимо, що після того як води потопу спадають і Ной виходить на землю зі своєю родиною і всіма звірами, птахами, плазунами, то молиться до Бога молитвою подяки й приносить жертву за своє спасення. Скільки нам ще треба вчитися, щоб уміти так дякувати Богові – щиро і вчасно! 

Ми часто маємо претензії до людей, а коли мали б відвагу, то висували б претензії і до Бога. Але ми не можемо побачити й усвідомити, як багато різних благ, скільки всього Бог нам дарував, скільки є того, що нам допомагає, що нас збагачує, що підтримує наше життя!

Важливо зупинятися, щоб придивлятися до життя, уміти побачити, чим Господь нас обдарував, і вміти за все це Йому дякувати!

+ВЕНЕДИКТ

Джерело:    ДИВЕНСВІТ. КАЛЕНДАР

Немає коментарів:

Дописати коментар