ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 10 березня 2017 р.

10.03.2017р. Б. / Роздуми владики Венедикта над сьогоднішнім читанням Святого Письма (Буття 6,5-8)

Бут.6,5-8:  «Побачив Господь, що людська злоба на землі велика[…] Та Ной здобув ласку в очах Господніх»

Якщо проаналізуємо своє життя, то нам доведеться погодитися, що ми таки не навчені висловлювати вдячність Богові за все, що вже маємо, особливо за всі ті дари та можливості, які, буває, не використовуємо на Його славу, а для своєї вигоди. Часто наші думки й помисли є злі, часом злоба інших є для нас виправданням, чому й ми поводимося так само, але забуваємо, що так уподібнюємося до світу. 

Тепер бачимо, як світ довкола нас далеко заходить у своїй несправедливості та гріховності. І чудово розуміємо, що не змогли б спиратися на сили цього світу чи самі зробити щось добре, якби нашою опорою не був наш Бог і Його доброта не сповнювала нас.

Це читання підкреслює дуже важливу річ: на тлі зла, гріха, несправедливості, безбожності постає особа Ноя, який здобуває ласку в очах Божих, оскільки він, незважаючи ані на обставини, ані на вчинки інших, живе життям праведника. Так само й для кожного, хто любить Бога, найважливішим є жити так, щоб догодити Творцеві. І незважаючи на те, які обставини навколо нас, Бог, який бачить наші серця, виведе вірних Йому з будь-якої ситуації, як Він це вже зробив для Ноя.

+ВЕНЕДИКТ

Джерело:    ДИВЕНСВІТ. КАЛЕНДАР

Немає коментарів:

Дописати коментар