ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 18 березня 2016 р.

18.03.2016р. Б. / Блаженніший Любомир: «Завдання радіо і телебачення: переказати добре слово, яке збудує, піднесе і поширить добро» (+VIDEO)

Живе слово – цінний Божий дар. Написане слово можна зберігати і передавати із покоління в покоління. Буває, що люди зловживають цим даром. Та, однак, переконаний, що всі прагнуть користати із слова так, щоб, послухавши його, ставати кращими людьми й робити добро. Завдання радіо і телебачення - переказати добре слово, яке збудує, піднесе і поширить добро.

Над живим словом пропонує замислитися Блаженніший Любомир, Архиєпископ-емерит УГКЦ, в програмі «Вічне» телеканалу «UA: Перший», де священнослужителі різних релігійних конфесій України розповідають, як шукати вихід і долати негаразди у різних непростих життєвих ситуаціях.

Блаженніший Любомир закликає усвідомити силу слова: «Ми можемо дуже багато добра зробити за допомогою живого слова. Стараймося, щоб кожне наше слово було правдиве, щире, прохаючи Господа Бога, щоб просвічував нас, заохочував нас будувати і підтримувати добрим словом».

За його словами, програма «Вічне», власне, покликана будувати словом: «Щоби почувши зранку добре слово, цілий день ми йшли вперед, користаючи з нього. Бажаю, щоби добре слово приносило найкращий плід усім!»Немає коментарів:

Дописати коментар