ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

четвер, 13 серпня 2015 р.

13.08.2015р. Б. / Фігура Богородиці залишилилась незнищенною у вогні

Поблизу іспанської військової бази через сильну спеку почалась пожежа. Сталося чудо. Не зважаючи на полум’я фігура Богородиці та квіти поряд не були знищені.

Це сталося наприкінці липня на військовій базі «Ель Ґолосо», розташованій поблизу Мадрида (Іспанія). Через високутемпературу, викликану хвилями спеки, що накинулась на Іспанію в ті дні, розпочаласьпожежана військових об'єктах. Вогонь охопив частину поля і території бази.

Велике здивування охопило всіх, коли полум'я вогню були придушені. Як підтвердив журналіст Хосе Марія Завала , персонал бази був свідком дивовижної події.

Хоча полум'я випалило всю траву, однак фігура Діви Марії та квіти навколо неї виявились неушкодженими.

Цей випадок вважають чудесним. Персонал зізнається, що має особливу набожність та любов до цієї фігури Богородиці. Вона є особлива для них, багато військових молились і моляться біля неї та довіряються опіці Діви Марії.

Немає коментарів:

Дописати коментар