ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

середа, 12 серпня 2015 р.

12.08.2015р. Б. / Роздуми владики Венедикта над сьогоднішнім Євангелієм та Апостолом

Середа одинадцятого тижня 

Євангеліє
Мт.23,29-39:  «Тому-то посилаю до вас пророків, мудреців і книжників»

Ми часто окреслюємо певних осіб нашими друзями, приятелями, інших же  – недругами, неприятелями. Ті чи інші обставини сприймаємо як приємлимі чи неприємлимі для нас, яких би хотіли швидше позбутися, інших же обставин  очікуємо і прикладаємо неймовірні зусилля, щоб вони відбулися.

 Нам тяжко повірити і побачити, що ті чи інші особи – це посланці Божі, ті чи інші ситуації – це дар від Господа, бо ж Господь, подібно як промовляв у Старому Завіті через пророків, а в особі Ісуса Христа промовляв коли Він жив на землі, так Господь і далі промовляє до нас через людей, через обставини.

Цей Бог не перестає цікавитися нами, цей Бог не перестає любити нас, цей Бог не перестає промовляти до нас.Тому вміймо вдивлятися в події, які стаються в нашому житті, вміймо вслухатися в те, що до нас промовляють люди, будучи свідомими, що через те чи інше промовляє до нас Сам Господь.Апостол
2Кор.3,4–11:  «Здібність бо наша від Бога»

Через наші невдачі, помилки і гріхи ми все більше відкриваємо для себе негативні сторони нашої особистості. Це дуже важливо, щоб знати себе і працювати над собою, змінювати себе. Разом з тим ми дуже мало пізнаємо, якими позитивними здібностями і талантами ми обдаровані.

Вміймо побачити і відкрити багато талантів і дарів, які Бог нам дав, і головне, що це все є від Нього. Також вміймо розуміти, що те чи інше добро, яке чинимо, це також завдяки Божій благодаті. 

+Венедикт

 Джерело:   Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар