ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

вівторок, 4 серпня 2015 р.

04.08.2015р. Б. / Роздуми владики Венедикта над сьогоднішнім Євангелієм та Апостолом

Вівторок десятого тижня 

Євангеліє
Мт.21,23-27:  «То й я вам не скажу, якою владою я чиню це»

Первосвященики і старші народу запитали Христа: «Якою владою ти це чиниш? Хто тобі дав цю владу?».

 Бачимо, що Христос не дає їм відповіді. Просто вказує на особу Йоана Хрестителя, бо саме Йоан свідчив про Нього. Юдеї боялися відповісти Христові, тому що вони не могли подивитися правді в очі, прийняти свідчення Йоана.

 Подібно є і тепер. Так як тоді діяв Христос, діяв Йоан Предтеча, так і Господь досі діє в нашому житті. Тільки треба хотіти побачити присутність Божу в нашому житті. Бог постійно до нас промовляє через ті чи інші події. Він постійно прагне нам щось сказати. Бог має що нам сказати. Наше сумління, яке є голосом Божим, також нам дуже часто багато говорить. Отже, ми маємо бути готовими почути цей голос Божий, який промовляє через наше сумління, почути Бога через події, які стаються в нашому житті. Бо ж Бог діяв і діє, лиш би ми бажали цього Бога побачити за всім, що відбувається в нашому житті.  Апостол
1Кор.15,29–38:  «Протверезіться належно та не грішіть, бо деякі з вас Бога не знають»

Ми багато знаємо про Господа, про християнство, катехизмові правди, розуміємо, як би мали ми поводитись, як християни, можемо багато інших навчати, настановляти, вказувати, але бачимо, яким, часто, далеким наше життя християн є від того, яким воно б мало бути. Іноді ми так живемо, немов би Бога не існувало, живемо так, немов би ми були володарями свого життя.

То ж зрозуміймо, що Бог є, ми ходимо перед Ним і живемо перед Його лицем. Пізнаймо Бога, перестаньмо грішити і йдімо до святості. 

+Венедикт

Джерело:   Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар