ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

субота, 6 червня 2015 р.

06.06.2015р. Б. / Роздуми владики Венедикта над сьогоднішнім Євангелієм та Апостолом

Субота 1-го тижня після П’ятдесятниці 

Євангеліє
Мт.42–48: «Тож будьте досконалі, як Отець ваш небесний досконалий»

Нас часто непокоять гріхи, які ми робимо, ми йдем тоді до сповіді, стараємось пильнувати молитву, ходити до храму. Але дуже рідко ми в своєму серці носимо бажання досконалості, святості. А цей наказ ми отримали від самого Господа – “Будьте досконалі”. Христос не каже бажано, щоб ви були досконалі, не зле, щоб були досконалі, але дає нам пряму вказівку бути досконалими. Через наші невдачі і падіння ми розчаровуємось в тому, що можемо бути досконалими, але Господь певний в нашій спроможності і можливості досконалості. Тому вдумаймось в ці слова звернені до кожного з нас. Будьте досконалі.Апостол
Рим.1,7–12: «Віра ваша славиться у всьому світі»

Хто є християнин? Це той, який повірив у проповідь Христа, той, який повірив у Воскресіння Христове, той, який своєю вірою ділиться з іншими. Не досить щось десь чути про Бога. Ми багато чули всяких теорій. Але чи ми віруємо в Ісуса Христа і ту Добру Новину яку він приніс? Ми багато знаємо що інші говорять про це, але чи ми віруємо в це?

Наше життя завжди показує наскільки наша віра міцна, наскільки ми її реалізовуємо, наскільки наша віра завжди виявляється у наших вчинках. Саме власною вірою, та власним життям ми стаємось свідками Христа для всього світу і для кожної людини, яку стрічаємо. 

+Венедикт

Джерело:    Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар