ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

середа, 27 травня 2015 р.

27.05.2015р. Б. / УГКЦ і МЗС України співпрацюватимуть у міжнародних відносинах

26 травня в Римі відбулась зустріч Блаженнішого Святослава, Глави УГКЦ, з Павлом Клімкіним, Міністром закордонних справ України. Зустріч відбулась в рамках візиту очільника зовнішнього відомства України до Святого Престолу.

На зустрічі Глава УГКЦ та Міністр домовилися про співпрацю УГКЦ та МЗС України в сфері міжнародних відносин. Йшлося, зокрема, про координацію діяльності між Міжнародним відділом УГКЦ та головним зовнішнім відомством України.

Ввечері Павло Клімкін відвідав собор Святої Софії, головну святиню УГКЦ за кордоном. Молитву за Україну очолив Блаженніший  Святослав. Після богослужіння Предстоятель УГКЦ привітав Міністра закордонних справ на “українській землі у Вічному місті”. Він також ознайомив гостя з історією та діяльністю цього українського духовного і культурного центру в Римі.

Прес-служба Товариства “Свята Софія”

Немає коментарів:

Дописати коментар