ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

середа, 29 квітня 2015 р.

29.04.2015р. Б. / Всеукраїнський тиждень католицького шкільництва: у Митрополичих палатах Свято-Юрського комплексу відбулося вручення нагород переможцям конкурсів

28 квітня 2015 року до Митрополичих палат Свято-Юрського комплексу завітали школярі, які стали переможцями конкурсів, що відбувалися в рамках проведення Тижня католицького шкільництва в Україні, що тривав з 15 по 21 квітня.

Нагороди переможцям вручив Преосвященний владика Венедикт, Єпископ-помічник Львівської архиєпархії. Для дітей це стало особливою подією, коли вони отримали відзнаки з рук єпископа.

Разом з с. Георгією Припутницькою, референтом у справах освіти і виховання Львівської Архиєпархії УГКЦ, та вчителями школярі також запізнались з багатою історією архикатедри, зокрема з особистістю Митрополита Андрея, якого цьогоріч відзначаємо 150 - ліття від дня його народження.

Додамо, що Всеукраїнський тиждень католицького шкільництва відбувається під егідою Церкви, зокрема голів єпархіальних Комісій УГКЦ у справах освіти та виховання, за сприяння директорів католицьких шкіл та шкіл християнського спрямування, завідувачами садочків, зокрема у навчальних закладах Львова та області.

Немає коментарів:

Дописати коментар