ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

четвер, 16 квітня 2015 р.

16.04.2015р. Б. / 25 квітня відбудеться Четверта Всецерковна проща «Дорогою зцілення» (+програма прощі)

Рух УГКЦ «За тверезість життя» збирає усіх небайдужих до подолання в Україні алкоголізму, наркоманії, залежності від азартних ігор на Четверту Всецерковну прощу «Дорогою зцілення» до Унівської Святоуспенської лаври. Захід є загальноукраїнським. Запрошуються учасники Руху тверезості, узалежнені та їх рідні, родичі військових, молодь, яка плекає чесноту тверезості.  Цього року прощу очолить кир Тарас Сеньків, єпарх Стрийський.

В Унівській Святоуспенській лаврі спочивають останки митрополита Михайла Левицького, який ще у 1844 р. видав звернення до священиків з детальною інструкцією про те, як  засновувати товариства тверезості та вести книги тверезості.

Запрошуємо представників мас-медіа до співпраці для висвітлення належним чином цієї події, щоб наше суспільство було поінформоване про необхідність подолання загальнонаціонального лиха спільними зусиллями.

Програма прощі:

1100       – Літургія;
1330       – чин малого освячення води;
              – благословення свяченою водою;
              – перенесення ікони «Невичерпна Чаша» до храму;
              – панахида на місці поховання Митрополити Михайла Левицького;
              – мируванння в храмі;

Перерва на обід;

Спілкування в групах (тривалістю до 2-х годин) за потребою:
  1. Залежні;
  2. Рідні та близькі залежних;
  3. Молодь;
Складання присяги та запис в Золоту книгу тверезості;

Молебень до Пресвятої Богородиці перед іконою «Невичерпна Чаша»

Для працівників ЗМІ буде можливість особистого спілкування з відповідальним за розвиток і координацію Руху «За тверезість життя» в УГКЦ.

Джерело:    Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар