ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 10 квітня 2015 р.

10.04.2015р. Б. / Через очищення душі – очищення тіла…

9 квітня у Великий Чистий Четвер у каплиці Збаразької ВК №63 відбулася Великодня Сповідь засуджених і здійснена Тайна Хрещення. 15 жінок виявили бажання очистити свою душу, через Святу Сповідь і Причастя. 

В’язничний капелан отець Омелян Колодчак привітав жінок з наступаючим Празником Світлого Христового Воскресіння, сказавши такі слова: «Сьогодні через Сповідь і Причастя Господь завітав до вашого серця, в оселю вашої душі. Він завітав туди, щоб очистити її від гріховного бруду. Ісус йде на хресну жертву, щоб нести разом з вами терпіння, щоб взяти на себе гріхи цілого світу і відкупити все людство своєю дорогоцінною кров’ю.  Господь людині допускає таке терпіння, яке вона може винести, решта бере на себе. Через смерть на хресті і воскресіння Ісус приносить спасіння. Іноді наші тягарі нам здаються такими великими, як камінь, яким був привалений вхід до гробу Господнього. Важкими були переживання жінок-мироносиць хто їм відкотить камінь від гробу. Але не журіться. Так як Ангел легко відвалив камінь від гробу і сповістив жінкам що Христос Воскрес, так і я хочу побажати вам відчути радість Христового Воскресіння. Господь прийшов в ваше серце, щоб там рай вчинити і дати вам можливість колись увійти в Його Царство, де Він перебуває у славі Отця, і Сина, і Святого Духа.»

Немає коментарів:

Дописати коментар