ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 10 квітня 2015 р.

10.04.2015р. Б. / Кількість віруючих Київського патріархату в Україні вдвічі більше, ніж Московського

Більшість населення України відносить себе переважно до православної церкви Київського патріархату – 44%; до православної церкви Московського патріархату віднесли себе 21%, до Української греко-католицької церкви – 11%, 8% є вірними інших релігій, а 9,5% – атеїсти, свідчать дані опитування на замовлення МЦПД.

Загалом по Україні підтримують ідею створення єдиної Помісної православної церкви 28%, виступають проти 14%, ставляться байдуже 35% і ще 23% певної думки не мають.

Щодо визнання якоїсь церкви, яка могла б претендувати на "єдину Церкву українського народу", то найбільший відсоток був відданий Українській православній церкві Київського патріархату – 37%. На Галичині "Церквою українського народу" вважають Українську греко-католицьку церкву. А от Українську православну церкву Московського патріархату "єдиною українською" не визнали у жодному з регіонів.

Загалом в Україні, при поділі віруючих між кількома християнськими церквами, немає значної упередженості у ставленні вірян до інших церков. Так, Українську православну церкву Київського патріархату "розкольницькою" вважають лише 7% українців, а Українську православну церкву Московського патріархату вважають "церквою держави-агресора" 19%.

У 2014 році число віруючих Київського патріархату (32%) в Україні перевищило кількість УПЦ Московського патріархату (25%).

Загальнонаціональне опитування було проведене Фондом "Демократичні ініціативи" спільно з соціологічною службою Ukrainian Sociology Service з 25 грудня 2014 року по 15 січня 2015 року на замовлення Міжнародного центру перспективних досліджень. Всього опитано 4413 респондентів.

Немає коментарів:

Дописати коментар