ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

середа, 1 квітня 2015 р.

01.04.2015р. Б. / Роздуми владики Венедикта над сьогоднішнім читанням

Середа 6-го тижня Великого Посту

Бут. 45, 4: «Я Йосиф, ваш брат, якого ви продали у Єгипет»

Сьогодні перед нами відкривається дуже зворушлива сцена – Йосиф відкриває себе своїм братам, які колись продали його в рабство. Брати вчинили дуже і дуже несправедливо. Продати рідного брата – це і страшне, і подиву гідне водночас. Але, з іншого боку, через їхній вчинок – немилосердний, жорстокий, грішний – Йосиф не лише потрапляє у неволю, але з часмо займає високе становище і рятує пізніше своїх братів і батька від голоду. Який дивний Божий промисел!

Часто ми в своєму житті хочемо знайти логіку, постійно вимагаємо справедливості, правди! Можливо, навіть маємо жаль не тільки до людей, але й до Бога, чому Він це допускає в нашому житті. Але на прикладі Йосифа можемо усвідомити собі, що навіть кривди, які ми переживаємо, труднощі, проблеми у майбутньому неодмінно для нас вийдуть на благо. Наш народ це давно спостеріг, коли сказав: «Нема зла, що б не вийшло на добро». Вміймо бачити за всім, що стається, не випадковість, а те, що дає нам все це Господь і що в майбутньому неминуче вийде нам на добро! 

+Венедикт

Джерело:    Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар