ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

середа, 4 березня 2015 р.

04.03.2015р. Б. / Роздуми владики Венедикта над сьогоднішнім читанням

Середа Другого Тижня Посту

Бут. 4, 16–26: «Бо я забив чоловіка за мою рану»

Із цими словами Ламех звертається до своїх жінок. Старий Заповіт подібний на історію воєн, завоювань, там бачимо багато смертей, несправедливості, обману… Звичайно, мусимо бути свідомі того, що це було до приходу Христа, і не сприймати через призму Христа, бо це була інша культура та ментальність. Але до певної міри навіть в родоводі Ісуса Христа, який читаємо у євангелистів, не все було так ідеально. Можемо і там знайти великих грішників.

В історії спасіння можемо знайти багато того, що нам, сучасним людям, тяжко сприймати. Але на все це ми маємо дивитися через призму Бога, Який в своїй великій любові створив людину, Який чував над вибраним народом, віддав свого Сина на хрест задля спасіння людей. Дивімося через призму Бога, Який любить і чуває над життям кожного з нас.

У житті кожного з нас є багато своїх несправедливостей, вад та гріхів, але Бог, незважаючи на те, якими ми є, не перестає дбати про нас, бо найперше бере до уваги те, який кожен з нас Йому цінний і дорогий!  

+Венедикт

Джерело:    Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар