ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

субота, 17 січня 2015 р.

17.01.2015р. Б. / Всеукраїнська Рада Церков розвиватиме свою міжнародну діяльність

Як повідомляє сайт Інституту релігійної свободи, представники конфесій обговорили напрямки співробітництва Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій з Міністерством закордонних справ України.

Про це йшла мова на засіданні Секретаріату ВРЦіРО у четвер, 16 січня 2015 року, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Засідання розпочалося з вшанування пам’яті жертв терористичного акту, який мав місце під Волновахою 13 січня. Присутні долучилися до оголошеної Президентом України жалоби за 13 загиблими у цій трагедії.

Представники конфесій разом із посадовими особами МЗС України обговорили питання співпраці між міністерством і конфесіями щодо забезпечення прав і духовних потреб українців за кордоном, а також аспекти міжнародної діяльності Ради Церков. Члени Секретаріату ВРЦіРО обмінялися думками про результати міжнародних зустрічей Ради Церков у 2014 році та намітили заходи на поточний рік.

Архієпископ Євстратій (Зоря), представник Головуючого у ВРЦіРО, поінформував Секретаріат про спрямовані від імені Ради Церков звернення до Президента України, голів Верховної Ради та Уряду щодо підтримки і необхідності збереження Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі (НЕК). Релігійні діячі підтвердили важливість діяльності НЕК з огляду на спроби розпалювання релігійної та міжнаціональної ворожнечі, а також необхідності захисту суспільної моралі в контексті зовнішньої агресії проти України.

За участі представників Міністерства культури України присутні проаналізували також актуальні питання державно-конфесійних відносин в Україні.

Засідання Всеукраїнської Ради Церков за участі лідерів конфесій заплановане на першу декаду лютого.

Джерело:    Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар