ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

вівторок, 18 листопада 2014 р.

18.11.2014р. Б. / «Не бійтеся бути іншими, відрізнятися від байдужих», – Архиєпископ і Митрополит Львівський Ігор Возьняк до студентів Львова

У День студента, 17 листопада, у стінах мерії львівські студенти мали духовну зустріч з Архиєпископом і Митрополитом Львівським УГКЦ Ігорем Возьняком.

«Ми хочемо з вами поговорити про те, хто такі студенти? Хочемо з вами розважити, які труднощі в своєму житті вони переживають. Хочемо поговорити про середовище, в якому ви навчаєтесь, про ті виклики, з якими ви зустрічаєтесь. Сьогодні ми зібралися усі такі різні разом, з різних навчальних закладів, але ми об’єднані довкола одного – Господа Бога», – зазначив капелан Львівської міської ради о. Павло Дроздяк.

«Вітаю вас усіх з вашим днем. Приємно бачити ваші світлі та допитливі обличчя. Несподівано ми опинилися в ситуації, про яку ніхто не думав. Нас усіх це турбує, бо гинуть люди: українські батьки, брати, сини, жінки і діти. Тому Церква закликає молитися за припинення війни та заколоту» – звернувся до студентів Архиєпископ і Митрополит Львівський Ігор (Возьняк).

Крім того митрополит висловив позицію Церкви щодо корупції: «Нам необхідно думати про те, як, принаймні, з навчальних закладів викоренити корупційну недугу. Це потрібно чинити зараз, і це ви можете робити, зважаючи на ваших друзів-героїв, які гідно чинили опір неправді і насильству на Майдані. Вітаю посеред вас мужніх осіб, які весь час у різний спосіб підтримують позитивну зміну у суспільстві» – наголосив владика Ігор (Возьняк).

Також архиєрей закликав молодь не боятися бути іншими, відрізнятися від байдужих, бути собою! Не погоджуватися бути масою, опиратися течії світу і поганим прикладам: «Веслуйте проти течії остогидлого життя! Серед вас є багато мужніх і непохитних осіб».

«Закликаю довіритися Богові і проводити доброчесне життя, боротися з поганими гріховними звичками, не потурати злу. З довірою приходьте до святої тайни покаяння, визнайте усе погане. Пам’ятайте, що Господь готовий простити більше, ніж чинили ми з вами», – додав митрополит.

Наприкінці зустрічі учасники спільно виконали релігійний гімн України – «Боже великий єдиний» та отримали митрополиче благословення.


 ***
Владика Ігор (Возьняк) закликав студентів не пускати викладачів-хабарників на роботу

Якщо ви знаєте, що викладач бере хабарі, то станьте на вході в університет і не пускайте його на роботу. Боротьбу з корупцією треба з чогось починати.

Про це  17 листопада під час зустрічі із студентами Львова сказав митрополит Львівський УГКЦ владика Ігор (Возьняк).

Він зазначив, що зараз хабарництво закралося у всі можливі сфери життя. Багато депутатів різних рівнів живуть, беручи хабарі. З цим гнилим явищем необхідно усім боротися.

Митрополит розповів історію про медика-хабарника, який за лікування людей вимагав у родичів гроші.

«Я гадаю, якщо б кілька людей, які знають таких лікаря чи медсестру, зібралося і сказали, що не пустять їх на роботу через те, що вони вимагають грошей від хворих, це б дуже оздоровлювало їх», – сказав Ігор (Возьняк).

«Ви, студенти, думайте і боріться», – наголосив митрополит.

Звертаючись до студентів, він закликав їх не боятися бути іншими, бути собою: «Вмійте опиратися течії світу і поганим прикладам, веслуйте проти течії остогидлого життя. Серед вас багато мудрих, мужніх, чесних і непохитних осіб».

«Закликаю довіритися Богові і проводити доброчесне життя, боротися з поганими гріховними звичками, не потурати злу. З довірою приходьте до святої тайни покаяння, визнайте усе погане. Пам’ятайте, що Господь готовий простити більше, ніж чинили ми з вами», – додав митрополит.

Немає коментарів:

Дописати коментар