ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

четвер, 30 жовтня 2014 р.

30.10.2014р. Б. / УКУ закликає депутатів не допустити нової версії «помаранчевої» руїни

УКУ
Із звернення ректора УКУ до новообраних народних депутатів:
 
Передусім вітаємо вас із успішним завершенням вашої виборчої кампанії. Ваш мандат народного депутата, обраного в такий відповідальний для України час, закономірно сповнює ваші серця радістю, а наші – надією. І ви, народні обранці, і ми, ваші виборці, покликані тепер подбати про наше спільне благо – добро України. 

Результат виборів вселяє надію: проєвропейський курс нашої держави народ підтвердив у переконливий спосіб. Жоден притомний політик не може сказати сьогодні, що парламент є об’єктивним гальмом на шляху давно назрілих реформ. Попереднє гальмо народ усунув. Тепер ваше завдання – довіру народу виправдати, а вручений вам мандат – виконати. 

Втім, уже перші сигнали про хід коаліційних переговорів вселяють у нас тривогу. Схоже, в дію ось-ось будуть запущені традиційні «мотиватори» української політики: особисті гонори й амбіції, азарт у перетягуванні владного каната, політтехнологічні ристалища замість служіння народові. 

Своїм зверненням ми хочемо остерегти вас. Український виборець розподілив свої голоси поміж кількома політичними силами не для того, щоб спостерігати тепер за новою версією «помаранчевої» руїни. Воля народу очевидна: не дати жодному з вас стільки політичної ваги, щоб стати диктатором чи одноосібним лідером, натомість схилити вас до порозуміння й співпраці, яких так потребує сьогодні наше суспільство. 

Академічна спільнота України хоче бачити біля державного керма не партійних функціонерів, опанованих вірусом отаманщини, а державних мужів, які вміють загнуздати свої емоції й оберегти національні інтереси країни. 

Чимало з вас уже засвідчили, що в мить смертельної небезпеки ви можете піднятися над своїми слабкощами й гідно виконати свою місію. Ми пам’ятаємо вашу самопожертву і вдячні вам за неї. Цим зверненням ми хочемо захистити ваше добре ім’я й оберегти вас від борцівських спокус. 

Кожному з вас ми простягаємо руку дружньої підтримки: обʼєднайтеся заради спільного блага й будьте нам добрими керманичами у давно очікуваному преображенні України! 

Від імені усієї спільноти Українського католицького університету
о. д-р Богдан Прах, ректор


Джерело:    УКУ

Немає коментарів:

Дописати коментар