ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 24 жовтня 2014 р.

24.10.2014р. Б. / «Продавши свій голос, ви вчините моральний злочин проти власної держави»

Святослав Шевчук_
Наближаються Вибори до Верховної Ради України. Таких виборів Україна ще не знала. Від них залежить майбутнє не лише України, а і Європи.
 
Про це заявив Глава УГКЦ Блаженніший Святослав під час прес-конференції 23 жовтня  року у Львові в рамках Зустрічі східних католицьких ієрархів Європи, яка цього року присвячена 25-річчю виходу УГКЦ з підпілля. 

Верховний Архиєпископ УГКЦ підкреслив, що кожен громадянин України повинен скористатися правом свого голосу, щоб «сказати правду». «Пильно приглядайтеся до кандидатів у депутати до Верховної Ради! Кандидат має бути стійким і твердим в основах християнської моралі завжди, а не тільки під час виборчих перегонів», – закликав він. 

Блаженніший Святослав пригадав, що УГКЦ ніколи не брала участь в політичній агітації і суворо карала священнослужителів за таке. «Однак ми завжди заохочуємо наших вірних робити правильний вибір. Адже багато є таких, які обіцяють золоті гори, але не здатні зробити те, про що говорять», – продовжив він. 

Блаженніший Святослав застеріг від корупції під час виборів: «Продавши свій голос, ви вчините моральний злочин проти власної держави». 

За матеріалами: Департамент інформації УГКЦ 

Джерело:    КРЕДО 

Немає коментарів:

Дописати коментар