ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 17 жовтня 2014 р.

17.10.2014р. Б. / Реліквії блаженних пар — доказ святості подружнього життя (+video)


Синод Єпископів на тему сім’ї робить особливий акцент на важливій ролі віри у подружжі, стосунках та батьківстві. Прикладом святості сім’ї була присутність на Синоді двох пар, які на дорозі до святості.
 
Отець Антоніо Санджелле: «Присутність цих двох пар підкреслює важливий момент в історії Церкви. Подружнє життя гідне святості. Подружня любов не суперечить святості».
 
Реліквії блаженних Луї та Зелі Мартен, батьків Св.Терези з Лізьє та реліквії італійської пари — блаженних Луїджі та Марії Кватроччі були привезені на Синод Єпископів у Рим. Папа Франциск вшанував їх на Месі, яка відкривала зустріч єпископів.   

Протягом двох тижнів роботи Синоду реліквії зберігалися у папській базиліці Св.Марії Маджоре. Паломники з усього світу прямували до цього місця, щоб попросити у них заступництва.   

Отець Антоніо Санджелле оберігає ці реліквії, оскільки відповідає за процес канонізації блаженних Луї та Зелі Мартен. Він переконаний, що життя батьків Св.Терези з Лізьє є свідченням для Синоду.    

Отець Антоніо Санджелле: «Їхнє фундаментальне значення полягає у заступництві. Оскільки вони є спільнотою святих. Вони — наші заступники на небесах, які моляться зараз за події, що відбуваються у Церкві, за Синод».
 
Отець зазначив, що життя блаженних Луї та Зелі Марен — це важливе послання до сучасних сімей сьогодні, яке закликає поставити Бога в центр життя. Зробивши так, вони вплинули на освячення життя своєї доньки, Св.Терези. 

Отець Антоніо Санджелле: «Євангеліє нас вчить, що ми пізнаємо дерево по його плодам. Якщо плодом цієї сім’ї є Св.Тереза, покровителька місій та вчитель Церкви, тоді слід усвідомити, що деревом були її матір та батько. Свята наголошувала, що Господь дав їй батьків, які більше гідні неба, ніж землі».
 
У 2001 році Папа Йоан Павло ІІ об’явив Луїджі та Марію Бельтрам Кватроччі блаженними, зробивши їх першою подружньою парою в історії Церкви, яких беатифікували одночасно. Обидва подружжя свідчать про святість шлюбу та сім’ї. 

Реліквії цих пар та Св.Терези з Лізьє зберігатимуться у базиліці Св.Марії Маджоре до 19 жовтня, завершення Синоду Єпископів. За матеріалами: Rome Reports 

Джерело:    КРЕДО 

Немає коментарів:

Дописати коментар