ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

середа, 1 жовтня 2014 р.

01.10.2014р. Б. / Папа: Наше життя занадто легке, а сльози — театральні

папа меса
До уникнення «театрального плачу» закликав Папа Франциск під час ранкової Меси у Ватикані 30 вересня.
 
Святіший Отець зупинився на історії біблійного Йова, який проклинав день, коли народився, бо «був підданий випробуванню — втратив сім'ю, всі блага, здоров'я, а його тіло стало однією великою виразкою». В цей момент терпіння Йова скінчилися і він почав говорити Богу погані речі. 

«Він звик говорити правду, і це було правдою про те, що він відчував у той момент», — зазначив Понтифік. Франциск нагадав, що і Ісус обурювався під час молитви в Оливному саду: «Отче, чому мене покинув?». «Я часто чув, як люди в складних ситуаціях, які багато втратили чи почували себе самотніми і покинутими, задавали це питання: «чому?». Вони повставали проти Бога, а я їм казав: «Продовжуй молитися таким чином, тому що це молитва. І Ісус молився, коли говорив своєму Отцеві: «Чому мене покинув?», — відзначив Папа. 

Святіший Отець зазначив, що молитися — означає стояти в правді перед Богом і саме так робив Йов — «він не міг молитися інакше». У подібних драматичних ситуаціях сьогодні знаходиться багато людей. Досить згадати про християн Близького Сходу, яких змусили покинути свої будинки і залишитися без нічого, про старих, хворих і самотніх. 

Папа Франциск наголосив, що багато християн обурюються на Бога з причини дрібниць. «Якщо відчувають трохи темряви в душі, вважають себе мучениками і перестають молитися», або кажуть: «Я розсердився на Бога і не піду на Месу!». У моменти труднощів треба брати приклад зі св. Терези Дитятка Ісуса, яка часто просила у Бога сили, щоб «увійти в терпіння». «Наше життя занадто легке, а сльози — театральні», — сказав Папа і порадив пам'ятати про справжні страждання, які існують в світі. 

За матеріалами: Католицький Оглядач

Джерело:   КРЕДО 

Немає коментарів:

Дописати коментар