ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

четвер, 25 вересня 2014 р.

25.09.2014р. Б. / У Берегово привезли реліквію святого Падре Піо

падре ПіоРеліквію св. Падре Піо — рукавичку з слідами крові святого 23 вересня, у день спомину Падре Піо привезли до парафії у Берегово, що на Закарпатті.
 
Капуцин Падре Піо — один з найшановніших святих сучасності — відомий зокрема тим, що 1918 року під час молитви отримав стигмати, які залишалися відкритими і кровоточивими впродовж п'ятдесяти років. 

Монах мав дуже просторе взуття, оскільки його ноги теж постійно кровоточили. На руках були надіті рукавички без пальців, які він знімав тільки під час молебню. Стигмати не покидали Падре Піо 50 років, і зникли тільки за дві години до його смерті — 22 вересня 1968 року, під час його останньої проповіді. Нетлінне тіло святого у 2013 році виставлені для почитання в італійському місті Сан-Джованні-Ротондо. 

У Берегові реліквію св. Падре Піо зустріли ходою зі свічками у руках навколо церкви — для цього працівники ДАІ навіть на кілька хвилин перекрили рух автомобілів. 

За матеріалами: mukachevo.net 

Джерело:    КРЕДО 

Немає коментарів:

Дописати коментар