ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

четвер, 25 вересня 2014 р.

25.09.2014р. Б. / Папа Франциск написав послання до Генеральної Асамблеї ООН

Папа Франциск написав послання до Генеральної Асамблеї ООНПапа Франциск заохочує всі народи сприяти мирові та гідності. Про це йдеться у посланні до Генеральної Асамблеї ООН за підписом Державного Секретаря Апостольської Столиці кардинала П’єтро Пароліна, яке у середу, 24 вересня 2014 р., під час відкриття 69-ї Генеральної Асамблеї, зачитав архиєпископ Бернардіто Ауза, постійний представник Святого Престолу при осідку ООН в Нью-Йорку.

Глава Католицької Церкви висловлює побажання, що рішення, яких шукає міжнародна спільнота, сприятимуть мирові між народами, а також завдяки духові братерства, яке розділяє радощі й страждання, долатиметься бідність у світі, - повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Радіо Ватикан. Папа запевняє Генеральну Асамблею у своїй духовній близькості і сподівається, що вона стане нагодою «для кращого порозуміння й співпраці між делегаціями» на користь добра міжнародної спільноти й служінням на користь «тривкого миру й процвітання кожного народу».
Джерело:    КІРІОС

Немає коментарів:

Дописати коментар