ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

понеділок, 22 вересня 2014 р.

22.09.2014р. Б. / Папа Франциск: Європа простягається далеко за межі Європейського союзу

Папа Франциск: Європа простягається далеко за межі Європейського союзуПапа Франциск завершив 21 вересня 2014 р. свій одноденний візит до Албаніїі. Близько 21.00, за місцевим часом, папський літак приземлився в римському аеропорту "Чампіно". Під час перельоту Понтифік коротко поспілкувався з журналістами, відповідаючи на їхні запитання.
 
Він зізнався, що відкрив для себе албанців з іншого боку - вони не просто толерантний народ; вони по-справжньому люди братські. Вразила Папу і місцева молодь. Він дійсно відчув, що Албанія - це наймолодша країна в Європі. Коли Франциска запитали про мету його паломництва в країну, він зазначив, що хотів підтримати місцевих віруючих в їх надії. Папа додав, що ідея цього візиту виходить далеко за межі Албанії і відноситься до всіх країн в аналогічній ситуації, а також Європи, тим більше, що Албанія, здебільшого, є мусульманською, але європейською країною, - повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Радіо Ватикан.

Франциск назвав вибір Албанії в якості мети своєї першої "європейської" подорожі "сигналом", що Європа простягається далеко за межі Європейського союзу, хоча останнім часом це чомусь стало майже синонімом. Це також нагадування про те, що у Європи теж є свої периферії, про які не варто забувати "сильним" цього світу. Понтифік не приховував своїх емоцій щодо почутих свідчень священика і черниці - мучеників албанського комуністичного режиму. "Коли слухаєш того, хто говорить про своє мучеництво з усією природністю і смиренністю, як ніби розповідає про життя когось іншого, це - дуже сильне враження", - зізнався Франциск.

Не прозвучало відповіді на питання про Синод на тему сім'ї. Папа зазначив, що хоче, щоб ЗМІ в ці дні говорили про Албанію, а не про Синод. Він підтвердив, що 25 листопада 2014 р. відвідає Страсбурґ, в т. ч. штаб-квартиру Європейського парламенту і Ради Європи і, можливо, 28 листопада розпочне візит до Туреччини. На твердження, що ця остання країна знаходиться занадто близько до Іраку, заявив, що зміна географії не в його силах.

Джерело:    КІРІОС

Немає коментарів:

Дописати коментар