ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

понеділок, 22 вересня 2014 р.

22.09.2014р. Б. / Вийшло нове видання документів ІІ Ватиканського собору українською мовою

Видавництво «Свічадо» видало новий переклад українською документів ІІ Ватиканського собору. Як повідомляє сайт видання, новий переклад документів зроблено з латинської, яка є офіційною мовою усіх документів Католицької Церкви.

Поряд з книгами Святого Письма та Катехизму Католицької Церкви ці Документи мали би бути в кожній українській католицькій сім’ї. Важливість цього видання важко переоцінити, оскільки саме Документи подають офіційне бачення сучасної ролі Церкви в житті світу, Її місії та завдання мовою, яка є зрозумілою сучасній людині. Саме тому вони є цікавими не тільки для католиків, для яких вони є зобов’язуючою частиною скарбу віри Церкви, але й для не католиків, які бажають краще зрозуміти католицтво в його сучасних проявах.

Немає коментарів:

Дописати коментар