ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

неділя, 21 вересня 2014 р.

21.09.2014р. Б. / Маріупольці на екуменічному молебні закликали всю Україну до покаяння

У суботу, 20 вересня 2014 року, на площі Свободи м. Маріуполь містяни встановили хрест, закликали всіх людей, що живуть в Україні до покаяння, молилися за припинення війни.

Цього дня о 17:50 представники християнських церков міста з розп'яттям, іконами і прапорами України здійснили Хресну ходу від Театральної площі в бік площі Свободи. Люди читали молитву "Отче наш", закликали до миру. Учасники несли плакати "Маріуполь - це Україна". 

На площі біля постаменту знесеного пам'ятника Леніну була встановлена імпровізована сцена. Перед присутніми виступили священнослужителі Донецько-Маріупольської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату, Донецького екзархату Української Греко-Католицької Церкви, Харківсько-Запорізької дієцезії Римо-Католицької Церкви і представники протестантських громад.

Промовці закликали в День міста до загального покаяння всіх людей, що живуть в Україні, до відновлення миру і єдності країни. 

На площі звучала музика і загальна молитва, що об'єднала всі конфесії, які дали згоду на участь у Хресній ході. 

Маріупольці молилися, щоб смерть і руйнування не торкнулися рідного міста. 

Немає коментарів:

Дописати коментар