ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

субота, 6 вересня 2014 р.

06.09.2014р. Б. / Єпископ Дзюрах: Путін йтиме настільки далеко, наскільки йому дозволять зайти

Богдан Дзюрах
Уряди західних країн мають докласти усіх зусиль, щоб зупинити російську військову інтервенцію в Україні. Про це у своєму інтерв’ю агентству «Catholic News Service» заявив Секретар Синоду єпископів УГКЦ владика Богдан Дзюрах. 
«Кожен європеєць повинен розуміти, що те, що відбувається в Україні, має міжнародні наслідки. Окрім цього, Путін порушив усі норми міжнародного права, також існує і великий рівень небезпеки, оскільки Росія має ядерну зброю. І він буде йти так далеко, наскільки далеко йому дозволять зайти»
 Владика також вважає, що кожен адекватний європеєць мав би розуміти, що те, що відбувається зараз в Україні, має і свої міжнародні наслідки. Адже Путін практично безкарно порушив норми міжнародного права та становить загрозу усьому світу, особливо ядерною зброєю. Але, на думку владики Дзюраха, Путін «йтиме настільки далеко, наскільки далеко йому дозволять зайти». 

Єпископ також нагадав, що уряди Росії, США та Великобританії у 1994 році надали Україні гарантії незалежності, цілісності і суверенітету в обмін на ядерну зброю. Владика Богдан також висловив сподівання, що уряди західних країн перейдуть від вираження свого занепокоєння і невдоволення до конкретних дій, щоб зупинити агресора і кровопролиття. 

Життя Католицької Церкви на окупованих Росією територіях, за словами владики Богдана, є практично паралізоване, а вірні перебувають у жахливих умовах та що більшість католиків практично пішла у підпілля. Він висловив переконання, що так званий сепаратизм на Донбасі є не що інше, як операція російських таємних служб, а тепер усе це переросло у відверту агресію РФ проти України, яка, прикриваючись гаслами захисту російськомовного населення, насправді, знищує саме це населення на догоду нео-імперським амбіціям Путіна

На жаль, політика Заходу щодо санкцій є неефективною», — зазначив владика. Він також наголосив, що, допомагаючи Україні, міжнародне співтовариство насправді допомагає собі. 

За матеріалами: Католицький Оглядач

Джерело:   КРЕДО 

Немає коментарів:

Дописати коментар