ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

вівторок, 26 серпня 2014 р.

26.08.2014р. Б. / "Незалежність нам сьогодні обходиться ціною найкращих синів України", - єпарх Бучацький владика Дмитро (Григорак), ЧСВВ

Святкування Дня Незалежності в м.Чорткові пройшло біля пам'ятного хреста, який був поставлений 23 роки тому, в честь проголошення Незалежності України. Спільну молитву духовенства УГКЦ, УПЦ КП та вірних  очолив єпарх Бучацький владика Дмитро (Григорак), ЧСВВ.

Владика  звернув увагу на дорогу ціну Незалежності України, - "Дуже дорого нам сьогодні коштує Незалежність. Ми вже більше ніколи не скажемо, що отримали її без крові. На жаль, вона нам сьогодні обходиться ціною найкращих синів України. Але, ми маємо вірити  і не сумніватися, що з надією на Господа, а не на себе і на свої добрі справи, а тільки на Господа, ми переможемо."

У концертній програмі, яку представило керівництво РБК ім. К. Рубчакової присутні ще раз пересвідчилися у великій майстерності керівника п. Й. Овод, а також талановитості виконавців. Виконані ними твори були продовженням молитви за Україну, її героїв та бажанням кращої долі для українського народу.

Немає коментарів:

Дописати коментар