ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

четвер, 24 липня 2014 р.

24.07.2014р. Б. / Богослови: Теологія тіла Йоана Павла ІІ не втратила своєї актуальності

сім'я
Багато католиків, не лише світських, а й священиків мають хибні погляди у питаннях сім’ї. Про це заявив о. професор Меліна з Папського інституту Йоана Павла II з дослідження шлюбу і сім'ї.
 
Це пов'язано з ситуацією, яка виникла після відмови від енцикліки «Humanae Vitae». Церква не була у змозі зрозуміти багатства і новизни теології тіла, яку дав Йоан Павло II. Це парадокс, адже у світі справи, пов'язані з сексом, виходили на перший план, а між тим у Церкві ця тема не піднімалася, хоча у нас була теологія тіла, запропонована Йоаном Павлом II, в якій говорилося про це позитивним та інноваційним чином, максимально близько до людського досвіду. 

За словами глави Папського інституту, такий позитивний підхід також необхідний на Синоді Єпископів. Адже сім'я – це не проблема, але багатство, головна дорога до святості. 

Нагадаємо, у жовтні відбудеться асамблея Синоду Єпископів, присвячена питанням сім’ї. Папський інститут Йоана Павла II з дослідження шлюбу і сім'ї активно включилася у підготовку до асамблеї. Його співзасновник кардинал Карло Кафар, був першим із кардиналів, які рішуче протиставилися вимогам змінити вчення Церкви і визнати досягнення Йоана Павла II у цій галузі застарілими. 

За матеріалами: Католицький Оглядач

Джерело:   КРЕДО 

Немає коментарів:

Дописати коментар