ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

вівторок, 22 липня 2014 р.

22.07.2014р. Б. / "Наш обов’язок – вміло і правильно управляти Божими дарами",- Патріарх Святослав про Синод Єпископів (+video)

7–14 вересня 2014 року у Брюховичах, поблизу Львова, відбудеться Синод Єпископів УГКЦ на тему: «Відповідальність за Божі дари».

Як розповідає Блаженніший Святослав, Патріарх УГКЦ, про перебіг роботи Синоду, до його підготовки й організації «залученовсе церковне Тіло»,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Департамент інформації УГКЦ. Бо, за його словами, Синод своїми рішеннями впливає на життя парафій та різні ініціативи, що стосуються і мирян. Як зазначає Глава Церкви, напередодні вірним повідомляють тему, яку Синод розглядатиме, щоб і вони могли долучитися до його проведення.

Щодо теми Синоду Єпископів УГКЦ: «Відповідальність за Божі дари», то вона, на думку Блаженнішого Святослава, важлива, адже кожна людина обдарована Богом. «Наш обов’язок – вміло і правильно управлятиБожими дарами. Ми,одержуючи дар,одержуємоі відповідальність за нього. Тож повинні прозвітувати перед нашим Творцем за ці дари», – пояснює він.

Є різні види дарів: часу, здоров’я, фізичних можливостей, талантів і обдаруваньтощо. «Основна ідея відповідальності полягає в тому, що дари не дані нам як ексклюзивна власність. І тому добре управляти Божими дарами– це ділитися ними з нашими ближніми. Лише тоді вони будуть помноженні йзростатимуть», – пояснив він.

Наприкінці Блаженніший Святослав закликав молитися за успішне проведення сесії Синоду та задуматися над ефективністю управління своїми дарами.Джерело:   КІРІОС

Немає коментарів:

Дописати коментар