ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

субота, 19 липня 2014 р.

19.07.2014р. Б. / Папа Франциск: Церква існує для того, щоб кожна людина могла зустріти Ісуса

«Вже зі своєї природи Церква є місійною: вона існує для того, щоб кожен чоловік і кожна жінка мали змогу зустріти Ісуса», – про це пригадав Папа Франциск у повідомленні, яке у четвер, 17 липня 2014 р., було розповсюджене через його обліковий запис в соціальній мережі Твіттер. Зазначимо, що від офіційного відкриття папського аккаунту в цій мережі, яке здійснив Папа Венедикт XVI у грудні 2012 року, на отримання коротких повідомлень від Святішого Отця, які розсилаються дев’ятьма мовами, підписалося вже понад 14 мільйонів користувачів.

У липні, коли не проводяться загальні аудієнції та богослуження за участю Папи Франциска, новітні технології надали можливість спілкуватися з вірними за посередництвом коротких побажань і закликів. Так, 15 липня було розповсюджене наступне звернення до молоді: «Дорога молоде, не впадай у посередність: християнське життя складається з великих ідеалів».

Немає коментарів:

Дописати коментар