ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

середа, 16 липня 2014 р.

16.07.2014р. Б. / Бразилія: урочистості з нагоди утворення нової митрополії УГКЦ (+video)

Бразилія УГКЦ
У неділю, 13 липня 2014 р., Блаженніший Святослав Шевчук, Патріарх УГКЦ, звершив Чин інтронізації владики Мирона Мазура, ЧСВВ, на єпарха єпархії Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці з осідком в Прудентополі, Бразилія.
 
У новопроголошеному катедральному соборі Непорочного Зачаття в спільній Євхаристійній молитві з Верховним Архиєпископом Києво-Галицьким та Єпархом Прудентопільським УГКЦ, єдналися владика Володимир Ковбич, ЧСВВ, Архиєпископ і Митрополит архиєпархії Святого Івана Христителя з осідком у Куритибі, владика Даниїл Козлинський, Апостольський адміністратор єпархії Покрову Пресвятої Богородиці УГКЦ в Аргентині, римо-католицькі єпископи Бразилії та численне духовенство новоствореної єпархії. 

Під час проповіді Блаженніший Святослав розповів, що нову структурну одиницю створено з огляду на нові виклики, які стоять перед УГКЦ у Бразилії. Він закликав молитися за успішний розвиток новоствореної єпархії: «Моліться про те, щоб із створенням цієї нової єпархії життя УГКЦ активізувалося і мало добрі плоди в майбутньому». 

А у вівторок, 15 липня, у празник святого і рівноапостольного князя Володимира Київського за новим календарним стилем, якого дотримуються вірні УГКЦ в Бразилії, відбулися урочистості з нагоди піднесення дотеперішньої єпархії святого Івана Христителя з осідком у Куритибі до гідності архиєпархії, та інтронізація владики Володимира на Архиєпископа і Митрополита.

Пригадаємо, у травні Святіший Отець Франциск підніс дотеперішню Єпархію святого Івана Христителя УГКЦ в Бразилії з осідком у Куритибі до статусу архиєпархії та митрополичого осідку. Першим архиєпископом-митрополитом призначено дотеперішнього Єпарха владику Володимира Ковбича, ЧСВВ. Одночасно, повідомлено про те, що Папа Франциск створив Єпархію Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці УГКЦ з осідком у Прудентополі, виокремивши її територію з новоствореної Архиєпархії святого Івана Христителя та підпорядкувавши її цьому митрополичому осідку. Першим Єпархом новоствореної Єпархії призначено владику Мирона Мазура, ЧСВВ, дотеперішнього єпископа-помічника Куритибської єпархії УГКЦ. 

Історія УГКЦ на латиноамериканському континенті розпочалася з прибуттям душпастирів, які приїхали слідом за мігрантами, які понад 120 років тому вирушили за океан у пошуках кращої долі. Апостольський Екзархат для вірних візантійського обряду в Бразилії 1962 року створив святий Папа Іван ХХІІІ, а через 9 років його піднесено до гідності єпархії. За матеріалами: Радіо Ватикану / Департамент інформації УГКЦ  

Джерело:   КРЕДО

Немає коментарів:

Дописати коментар