ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

понеділок, 14 липня 2014 р.

14.07.2014р. Б. / Меч, який Христос приніс на землю, не може не порізати

Христос меч Роздуми над Словом Божим на понеділок XV звичайного тижня, рік ІІ


На перший погляд ці слова здаються жорстокими. Але, насправді, Христос не бажає того, щоб в наших сім'ях було розділення, не закликає до того, щоб кинути своїх рідних і більше не знати їх. Він просто передбачає можливі наслідки проповідування Євангелія, коли не всі приймають Його Слово. 

Слово Боже — це меч двосічний, який духовно розрізає тих, хто прийняв це Слово і тих, хто не прийняв. Цей меч не може не порізати. Наша справа в тому, щоб коли цей меч прийде до нашої сім'ї — не бути на стороні тих, хто не приймає Слово Боже. Вірність Євангелію Христос ставить вище вірності до своїх рідних. Це дійсно є так. Але це зовсім не означає, що Господь хоче цього болючого розділення. 

Хто не бере хреста — той не може іти за Ісусом. Відмова від терпіння, від страждань, випробувань, від болі в своєму християнстві — це відмова від свого хреста. Це заперечення «Євангелія успіху» або «Євангелії у рожевих окулярах», тобто пошук у християнстві тільки приємних відчуттів і відмова від страждань. Господи, дай мені сили взяти свій хрест і не відмовлятись від нього аж до самого Неба.

Джерело:   КРЕДО

Немає коментарів:

Дописати коментар