ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

неділя, 13 липня 2014 р.

13.07.2014р. Б. / Звернення Конференції Єпископів РКЦ України з приводу жертв війни на Сході України

Невимовним сумом та тривогою огортають нас військові дії на Сході України, які забирають все нові життя і то здебільшого молодих людей.

Від імені духовенства та мирян Римсько-Католицької Церкви в Україні висловлюю співчуття родичам та близьким загиблих у Зеленопіллі та інших місцевостях. В скорботі приклоняємо коліна перед тими, хто віддав життя в обороні Вітчизни та просимо Бога про вічне життя для тих, хто став жертвою війни.

Вірячи, що Всевишній навіть із найбільш складних і непередбачуваних ситуацій, здатен вчинити для нас добро, звертаємося до Нього через Богородицю. Молимося за посередництвом тієї, яку звуть Матір’ю Миру і Примирення, про припинення воєнних дій в Україні та всюди, де збройним способом вирішуються міжусобиці. В цьому наміренні чимало вірних латинського обряду йдуть у піших паломництвах до святих місць, напр. до Летичева, Бердичева, Більшівців, випрошуючи у Господа для кожного мешканця нашої Держави та для наших сусідів благодать жити в правді, спокої, взаєморозумінні та пробаченні.

№. 39 / 2014

12 липня 2014 року

Конференція Римсько-Католицьких Єпископів України

Джерело:   Воїни Христа Царя

1 коментар:

  1. Дивно, що Конференції Єпископів РКЦ України визначила війну між Україною і Російською Федерацією, як - "міжусобицю між удільними князьками одної держави"..?!

    р.Б. Леонід.

    ВідповістиВидалити