ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

середа, 2 липня 2014 р.

02.07.2014р. Б. / Папа: протипіхотні міни — це зброя боягузів

міни
Протипіхотні міни — це зброя підлих боягузів, зброя нелюдська і безвідповідальна. Спричинена нею шкода пригадує нам, що використання зброї, а особливо цих мін, є поразкою всіх — написав Папа у посланні на оглядову конференцію у справі конвенції протипіхотних мін, яка відбувається в Мозамбіку.
 
Папа пригадує, що протипіхотні міни впливають на життя багатьох родин, суспільств і цілих країн. Вони спричиняють те, що люди живуть в постійному страху, навіть якщо конфлікт вже закінчився. Це впливає на щоденне життя  і ускладнює будування миру. Святіший Отець апелює до всіх відповідальних, щоб назавжди розв’язати проблему протипіхотних мін. Знищення цієї зброї повинне бути зразком для інших процесів роззброєння, особливо щодо атомної зброї та інших видів озброєння, яке взагалі не повинно існувати — вважає Папа. 

міс протипіхотна міна У посланні Папа насамперед виражає «солідарність і любов до всіх людей, що стали жертвами протипіхотних мін», оскільки вони «несуть на своєму тілі і в своєму житті знаки нелюдської і безвідповідальної зброї, — зброї боягузів». 

Проблема протипіхотних мін актуальна для багатьох країн, в яких проходили бойові дії. Після закінчення війни ще довгий час на мінах підриваються мирні люди. У деяких країнах ця проблема набрала таких масштабів, що для жінок-інвалідів, які у мирний час підірвалися на протипіхотних мінах, проводились конкурси краси «Міс протипіхотна міна»


За матеріалами: Католицький Оглядач

Джерело:   КРЕДО 

Немає коментарів:

Дописати коментар