ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

четвер, 12 червня 2014 р.

12.06.2014р. Б. / Медичні працівники Львівщини відзначили професійне свято молитвою


У середу, 11 червня, в Архикатедральному соборі Святого Юра відбулась спільна подячна молитва медичних працівників Львівської області з нагоди прийдешнього Дня медичного працівника.

Молитву очолив о. Володимир Мощич, голова Комісії у справах душпастирства охорони здоров'я Львівської архиєпархії, у співслужінні медичних капеланів. Отці привітали медиків з професійним святом, пригадуючи їм про особливі дари Святого Духа у праці, а також їхню особливу співпрацю з Божою добротою у догляданні за хворими.

На завершення, голова Комісії у справах душпастирства охорони здоров'я Львівської архиєпархії пригадав присутнім про ІІ Всеукраїнську прощу медичних працівників до храму Святого Пантелеймона у с. Шевченкове, Галицького району, Івано-Франківської області, що відбудеться 21 червня цього року, а також подякував медиками, котрі взяли активну та жертовну участь, рятуючи людське життя, у кривавих подіях на Майдані.


Повідомив о. Володимир Мощич

Джерело:   Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар