ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 30 травня 2014 р.

30.05.2014р. Б. / Спільне покликання бути місійними

Святослав Шевчук
У свято Вознесіння Господнього, згідно з рішенням Синоду Єпископів, в Українській Греко-Католицькій Церкві розпочалася Декада місійності. Цей період триватиме до Зіслання Святого Духа і має на меті звернути увагу всієї Церкви на спільне покликання бути місійними.
 
Протягом цих десяти днів в усіх парафіях УГКЦ будуть роздумувати над тим, якою повинна бути місія християн третього тисячоліття у світі. 

«Цими днями ми будемо готуватися здійснювати апостольське служіння відповідно до покликання охрещеного Божого люду. Ми не можемо затримати тільки для себе всі ті дари, які отримали від воскреслого Христа. Разом з апостолами слід проповідувати правду про єдиного Бога в трьох особах і робити Його учнями всіх тих, хто ще не знає правдивого Бога», – сказав під час проповіді в урочистість Вознесіння Блаженніший Святослав Шевчук, Глава УГКЦ. 

Блаженніший Святослав додав, що Декада місійності є також і часом очікування Духа Святого, і періодом підготовки до нашої християнської місії. 

Для того щоб пройти зупинками Декади за визначеною щоденною програмою, варто користуватися нещодавно виданим «Путівником Декади місійності». На початку видання пояснюється значення цього періоду в житті Церкви, а далі – дні Декади з відповідним Божим Словом, роздумами, молитвою, завданням, читанням Діяння апостолів. Цю книжечку кожен вірний зможе придбати у своїй парафії. Також вийшла окремим виданням Інструкція для священиків щодо Декади місійності. У цій Інструкції наголошується, що головною дійовою особою Декади місійності є Святий Дух, який «діє потужно, торкаючись і навертаючи людські серця». 

За матеріалами: Департамент інформації УГКЦ 

Джерело:   КРЕДО 

Немає коментарів:

Дописати коментар