ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

субота, 24 травня 2014 р.

24.05.2014р. Б. / «Ми обираємо не особу Президента, а майбутнє нашої держави», — Блаженніший Святослав (+video)

Шевчук
У суботу, 24 травня, члени ВРЦіРО разом з представниками влади будуть молитися в соборі Святої Софії Київської. Молитва розпочнеться о 13.00.
 
Як зазначив Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав (Шевчук), крім того, у всіх храмах і релігійних організаціях відбуватимуться молитовні чування, Божественні Літургії та інші молитовні заходи. 

«Аби ми спільно могли стояти перед Божим обличчям і вимолити в Господа Бога Президента, який би був миротворцем для нашої держави і перевів би її через цей непростий період і послужив фактором стабілізації, заспокоєння українського суспільства», — сказав Предстоятель УГКЦ. 

Глава Церкви закликає всіх віруючих людей обов’язково взяти участь у виборах і по совісті проголосувати. «Вибори відбуваються в дуже драматичних обставинах нашої країни. В історичний момент України, коли ми обираємо не особу Президента, а майбутнє нашої держави», — наголосив Блаженніший Святослав. 

Він вкотре підкреслив, що Україна сьогодні, як ніколи, потребує легітимно обраного Президента. 

Він також закликав усіх в жодному разі не піддаватися корупції і не голосувати за тих, хто намагається підкупити виборців. Бо корупція, пояснює Глава Церкви, — ознака духовної хвороби. «І якщо той чи інший кандидат хворіє на цю недугу, то йому не можна довірити майбутнє країни», — вважає Блаженніший Святослав. 

Тож, він просить застановитися над відповідальністю такого кроку як віддати свій голос за того чи іншого кандидата. 

Нагадаємо, 22 травня у конференц-залі Парламенту відбулася зустріч в.о. Президента України Олександра Турчинова з членами Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій. Ієрархи українських Церков заявили про важливість захисту територіальної цілісності України, її кордонів та протидії тому злу і диверсіям, які чинять терористи у східних регіонах України. Джерело:   КРЕДО

Немає коментарів:

Дописати коментар