ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

середа, 21 травня 2014 р.

21.05.2014р. Б. / Папа Франциск: міжрелігійний діалог не може релятивізувати християнської віри

Папа Франциск: міжрелігійний діалог не може релятивізувати християнської віриНаслідком міжрелігійного діалогу ніяк не може бути релятивізація християнської віри, - зазначив Папа Франциск у своєму зверненні з нагоди 50-ї річниці Папської ради з міжрелігійного діалогу

Понтифік нагадав, що це було ясно сформульовано з самого початку, коли Папа Павло VI заснував цю дикастерію. Ведення міжрелігійного діалогу жодним чином не означає відмови від глибокого бажання звіщати всім радість зустрічі з Христом. Франциск звернув увагу, що створення Секретаріату у справах нехристиян - попередника Папської ради з міжрелігійного діалогу - відбулося в контексті ІІ Ватиканського Собору, коли Католицька Церква керувалася щирим бажанням зустрічі та діалогу з усім людством.

Святіший Отець зазначив, що й сьогодні Церква хоче супроводжувати кожну людину - як Христос супроводжував Своїх учнів в Еммаус. Така готовність йти разом ще більше необхідна в наш час, відзначений глибокою і ніколи досі невідомою взаємодією між різними народами та культурами. 

Понтифік запевнив, що Католицька Церква завжди буде брати участь в діалозі і поглиблювати співпрацю з усіма, хто належить до інших релігійних традицій і розділяє їх прихильність розвивати дружні відносини, - повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Радіо Ватикан.
Джерело:   КІРІОС

Немає коментарів:

Дописати коментар