ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

вівторок, 20 травня 2014 р.

20.05.2014р. Б. / Амінь – «приймаю з вірою»

Перше Причастя
«Переживаючи Євхаристію, переживаємо велику таємницю нашої віри. І ось ви, малі християни дозріли до того, щоб у цієї тайні брати повну участь. Причастя – це повна участь у Євхаристії» (святий Йоан Павло ІІ).
 
Людині треба їсти й пити, щоб могла жити. Це їжа для земного життя. Євхаристія може заспокоїти голод вічного життя.
 
У парафії Христа Царя Всесвіту м. Новограда-Волинського учора, 18 травня 2014 р., Діти Божі вперше прийняли Ісуса до своїх сердець. Урочисту Святу Месу очолив настоятель парафії о. Юзеф Ліпецький. Також радість парафіяльної спільноти розділив о. Віталій Прилепа. 

Отець Юзеф у проповіді підкреслював, як важливо підтримувати духовного життя через молитву і часте приймання Ісуса. Діти відновили обітниці Святого Хрещення, щоби всім показати, який вони вибрали напрямок.
о. Юзеф Ліпецький
«Церква живе завдяки Євхаристії» (св. Йоан Павло ІІ)
Виховання дітей розпочинається в сім’ї. Саме в гроні родині ми вчимося довіри, любові. Для дитини батьки є авторитетом: їхні слова, вчинки, показують дитині шлях. Відповідно, обов’язок мами і тата — використати цей шанс для духовного розвитку малюка. Свідчення віри батьків це найкращий приклад і фундамент духовного розвитку дитини. 

Ісус в особливий спосіб цінував невинність дітей і поставив дитину апостолам за взірець. «Пустіть дітей приходити до Мене, не боронить їм: таких бо Царство Боже» (Мк 10, 14). Діти готувалися до цієї великої події кілька років. Майже всі вони належать до оазової спільноти Дітей Божих, де поглиблюють свої духовні знання. Великий, канонізований Церквою Папа Пій Х видав 8 серпня 1910 р. декрет Quam singulari, в якому читаємо, що до Першої сповіді та Причастя можуть приступати діти, які розрізняють добро і зло та знають, яке значення має Євхаристія. У документі написано:« Коли Господь візьме серце дитини – злий дух не зможе в ньому запанувати».
Перше Причастя
Діти новоград-волинської парафії, виражаючи радість, казали:

«Мені немов небо відкрилося над головою!»
«А я хочу сказати, що так сильно люблю Ісуса, що хочу аж плакати.»
«Дякую Ісусові за Перше Причастя, за хрещення. Прошу Ісуса, щоб мене провадив у житті.»
«Найкращий подарунок — це Ісус.»
«Це найгарніший день мого життя!»
Перше Причастя
Прекрасний час прийняття Першого Причастя. Через цей дар ми маємо участь у Божій природі, і ми всі — Божі діти. Дякую Господу Богу за цих дітей, за чудових батьків, які так гарно мені допомагали у приготуванні дітей до зустрічі з Ісусом в Євхаристії.

с. Марієтта Мікса

Джерело:   КРЕДО

Немає коментарів:

Дописати коментар