ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 16 травня 2014 р.

16.05.2014р. Б. / Розпочався Національний Тиждень Подружжя

Тиждень Подружжя
 
Вже вчетверте українці відзначають Національний Тиждень Подружжя, який триватиме до 22 травня.
 
Національний Тиждень Подружжя за традицією розпочинається в Міжнародний День Сім’ї – 15 травня – та включає святкування Дня Матері. 

Святкування щороку об’єднує десятки міст та тисячі українців навколо цінностей традиційної сім’ї та шлюбу. Минулого року Тиждень Подружжя пройшов у 25 містах України – від Заходу до Сходу, від Івано-Франківьска до Донецька. Цьогоріч організатори Тижня Подружжя продовжують традицію і запрошують до святкування родини по всій країні. 

«Цінність сім’ї залишається незмінною в усі часи. Саме у найважчих життєвих обставинах сім’я – це те, що нас об’єднує, дає сили та підтримку, коли ми цього найбільше потребуємо. Тиждень Подружжя – це не просто свято, а привід зробити щось особливе для сімей в Україні, дати можливість подружнім парам і родинам радіти один одному і зрости разом, об’єднати суспільство навколо вічних цінностей», – переконана Олена Шабуніна, комунікаційний директор Тижня Подружжя в Україні. 

«Згідно з даними європейської статистики розлучень, Україна  – лідер серед європейських країн. На 1000 жителів України припадає 5,3 розлучення. Змінити таку сумну статистику можна, якщо об’єднати зусилля громадських організацій, церкви, журналістів, місцевої влади і просто всіх небайдужих людей, щоб разом проговорити до суспільства про цінність здорової сім’ї. Головна ідея руху – не залишившись байдужим, зробити те, що в наших силах, щоб підняти авторитет сім’ї в суспільстві, – розповідає Олена Шабуніна, –  Міцні родини в Україні – це справа кожного». 

Тиждень Подружжя – це міжнародних рух, створений з метою поширення авторитету сім’ї в суспільстві та утвердження цінності родини та шлюбу як найбільш значимого суспільного інституту. Вперше Тиждень Подружжя відбувся у Великобританії в 1997 році.

В 2011 році до міжнародного руху долучилась Україна, ставши однією з 20 країн світу, які відзначають Тиждень Подружжя. 

Мета Тижня Подружжя – кожного року протягом одного тижня зробити подружжя та шлюб головними темами в країні, об’єднавши для цього зусилля громадських організацій, державних та недержавних інституцій, медіа та журналістів, християнських церков, бізнесу та всіх небайдужих людей.

Джерело:   КРЕДО 

Немає коментарів:

Дописати коментар