ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

середа, 14 травня 2014 р.

14.05.2014р. Б. / Прем’єра Акафісту до Теребовлянської ікони Божої Матері

У неділю, 18 травня 2014 року, в Архикатедральному соборі Святого Юра, з благословення Високопреосвященного владики Ігоря, Архиєпископа і Митрополита Львівського, відбудеться прем’єра “Акафісту до Теребовлянської ікони Божої Матері”. Текст написав о. Назарій Заторський, а музику відомий львівський композитор Мирослав Волинський.

18 травня – день уродин святого Івана Павла ІІ, який 25 червня 2001 року, перебуваючи в Україні з пастирським візитом, особисто урочисто зложив золоту корону на голови зображених на іконі Ісуса Христа і Пресвятої Богородиці в  Архикатедральному соборі Святого Юра у Львові, де зараз і знаходиться Теребовлянська чудотворна ікона Божої Матері.

Прем'єрне виконання Акафісту підготувала лауреат національної премії України ім. Тараса Шевченка, заслужена академічна капела України «Трембіта» під батутою Миколи Кулика.

Проєкт реалізовано у серії “Духовна музика України” Фундації “Андрей”. Автор і продюсер проєкту – Михайло Перун.

Запрошуємо усіх охочих до собору Святого Юра о 17.00 годині на спільну молитву.
Джерело: www.ugcc.lviv.ua

Немає коментарів:

Дописати коментар