ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

вівторок, 15 квітня 2014 р.

15.04.2014р. Б. / ТРАГІЧНО ЗАГИНУВ ПРОТ. ОЛЕКСАНДР ДОРИКЕВИЧ

Сьогодні, Апостольський візитатор для українців греко-католиків Італії та Іспанії Преосвященний Кир Діонісій Ляхович, ЧСВВ в листі до митрополита Івано-Франківського УГКЦ Кир Володимира Війтишина повідомив про трагічну смерть священика Івано-Франківської архієпархії УГКЦ  Олександра Дорикевича, який провадив душпастирську працю для вірних УГКЦ на території Іспанії: «Високопреосвященний Владико Митрополите. У цій аварії вчора о 18-ій год. помер о. Олександр Дорикевич. Згідно з тим, що мене повідомлено. Завтра я їду в Торев´єху. Треба нам глибоко переживати Пасхальне Таїнство….» - повідомив Владика Діонісій.

Джерела: http://ugcc.if.ua


НЕКРОЛОГ
 - Народився 24 серпня 1961 р.Б. в м. Івано-Франківську.
 - Одружений, виховував трьох дітей.
 - 11 липня 1998 р.Б. – рукоположений Єпископом Софроном Мудрим, ЧСВВ в сан диякона.
 - 12 липня 1998 р.Б. - рукоположений Єпископом Софроном Мудрим, ЧСВВ в сан ієрея.
 - Душпастирську працю здійснював на теренах Івано-Франківської архієпархії, а в останні роки духовно опікувався вірними УГКЦ на території Іспанії.

Немає коментарів:

Дописати коментар