ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

субота, 12 квітня 2014 р.

12.04.2014р. Б. / Життя і смерть залежать від перспективи сприйняття Ісуса


каіафа
  Роздуми над Словом Божим на суботу V тижня Великого посту
 
Бог через пророка Єзекиїла каже про Ізраїль: «Вони вже не будуть більш себе сквернити бовванами своїми, гидотами своїми. Я вирятує їх від усіх їхніх відступств, якими вони грішили, і очищу їх, і вони будуть моїх народом, а я — їхнім Богом» (Єз 37, 23). Бог перемінить людей і наблизиться до них. Він обіцяє їм також Христа, якого приховує під іменем Давида: «Слуга мій Давид буде царем над ними, і пастир один буде над усіма ними. Вони в заповідях моїх будуть ходити, і мої установи будуть берегти і їх виконувати» (Єз 37, 24). Навернення буде плодом дару нового серця і Святого Духа, про якого Бог уже раніше сказав: «Дам вам нове серце, і новий дух вкладу у ваше нутро. Я вийму серце кам’яне з вашого тіла і дам вам серце тілесне» (Єз 36, 26). 

Воскресіння Лазаря провадить багатьох юдеїв до увірування в Ісуса. Синедріон запитує: «Що робити нам? Силу чудес отой Чоловік робить! Якщо залишимо Його так, то всі увірують в Нього» (Йн 11, 47-48). Сам Ісус стверджував: «Не увіруєте, якщо не побачите чудес та див!» (Йн 4, 48). Трагедією Синедріону є те, що вони дивляться на це не з Божої перспективи, а з політичної. Вони не радіють Богові, який чинить добро, а переймаються, що люди вірують у Христа, який безрезультатно закликав до навернення провідників люду. Тому вони виносять Ісусові смертний вирок (пор. Йн 11, 53). 

Джерело:   КРЕДО

Немає коментарів:

Дописати коментар