ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

субота, 5 квітня 2014 р.

05.04.2014р. Б. / Про священиків Майдану знімуть фільм

майдан молитва
Благодійна організація «Українська кіноініціатива» розпочала роботу над створенням документального фільму «Жива молитва Майдану».
 
Режисер та продюсер фільму — Тарас Пастернак. Попередні роботи: «Спадщина Андрея Шептицького», «УГКЦ: невідомий літопис», «Йосип Сліпий: молитва за Україну», «Володимир Стернюк: служіння у підпіллі», «Отець Кадило». 

Як наголошують в УГКЦ, від перших днів Майдану у протестах брали участь священики, єпископи, релігійні лідери, семінаристи. Осередком молитви на Майдані у Києві була польова церква – молитовний намет. Для ночівлі і відпочинку мітингувальників цілодобово були відкриті столичні храми різних конфесій. Богослужіння на головній сцені Майдану стали щоденною практикою. 

«Цей документальний фільм покликаний допомогти зрозуміти важливість і значення молитви в житті Майдану, належно висвітлити ці події та збагнути, яку роль відіграв релігійний фактор у розвитку протестів в Україні», — зазначили в УГКЦ. За матеріалами: zaxid.net

Джерело:   КРЕДО

Немає коментарів:

Дописати коментар