ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

середа, 2 квітня 2014 р.

02.04.2014р. Б. / Профанація в Лурді

Лурд, Сакре Кер
Злочинці зламали Дарохранительницю і викрали начиння з Пресвятими Дарами. Крадіжка зі зломом сталася в храмі Пресвятого Серця в Лурді.
 
У цьому храмі знаходиться хрестильниця, в якій було охрещено св. Бернадету Субіру — візіонерку, якій об’явилася Діва Марія. У 14-річному віці Бернадета 18 разів побачила Матір Божу, яка назвалася «Непорочним Зачаттям». Це було 1858 року, через чотири роки після урочистого проголошення Пієм ІХ догмату про вбереження Матері Христа від первородного гріха. Марія також сказала Бернадеті молитися на Розарії. 

У гроті Масаб’єль, де відбулися об’явлення, забило джерело, яке є місцем паломництв мільйонів хворих. Чимало з них дають свідчення духовного й фізичного зцілення після занурення у його воду. 

  За матеріалами: Gość Niedzielny 

Джерело:   КРЕДО 

Немає коментарів:

Дописати коментар