ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 21 березня 2014 р.

21.03.2014р. Б. / УГКЦ відновить Акт посвяти України під Покров Пресвятої Богородиці

оранта
«Продовжуючи служіння моїх великих попередників на Києво-Галицькому престолі, знову прагну в сопричасті з усією нашою Церквою в Україні та на поселеннях відновити Акт посвяти українського народу під всемогутній Покров Пресвятої Богородиці».
 
Про це написав Глава УГКЦ Блаженніший Святослав Шевчук у своєму Пастирському посланні до вірних і духовенства з нагоди відновлення Акту посвяти України під Покров Пресвятої Богородиці. 

Акт посвяти України під Покров Пресвятої Богородиці відбудеться в неділю, 6 квітня, в усіх храмах УГКЦ в Україні і за кордоном. Блаженніший Святослав здійснить його в Києві, у Патріаршому соборі, усі єпископи – у своїх катедральних соборах, а священики – у парафіяльних храмах після кожної Служби Божої. 

День 6 квітня обрано не випадково, адже на 5 квітня цього року припадає Акафістова субота, а 7 квітня, згідно з візантійським обрядом, відзначається празник Благовіщення Пресвятої Богородиці. 

Блаженніший Святослав нагадує, що свого часу під Покров Пречистої Діви Марії посвятив народ Русі-України благовірний князь Ярослав Мудрий. Відновив цю посвяту в Зарваниці 1995 року світлої пам’яті Мирослав Іван кардинал Любачівський. 

Акт відновлення посвяти під Покров Божої Матері Предстоятель Церкви зараз обумовлює тим, що в цей період наш народ і наша Батьківщина переживають великі випробування, пов’язані з окупацією частини нашої землі, у зв’язку з чим наші серця наповнені тривогою за майбутнє, непевністю і страхом. «Зважаючи на нові історичні обставини, бажаю скерувати ваші духовні очі до Богородиці і у відповідь на її люблячу й турботливу присутність у нашому житті віддати всіх вас під її материнську опіку», – мовиться в Посланні. 

 «Цим актом урочисто визнаємо Божу опіку над нами, виявляємо нашу любов до Пресвятої Богородиці, готовність сповнити все, що заповідав нам її Син і наш Господь Ісус Христос, та бажання служити Богові й рідному народові лише у світлі Божого закону», – йдеться у Пастирському посланні. 

Блаженніший Святослав просить усіх підготуватися до цієї урочистої події, приступивши до святих таїнств Сповіді та Євхаристії та чинячи діла милосердя й покути. 

 «Ми запропонували провести такі Акти посвяти нашим братам Православних Церков України, адже коли його ініціював князь Ярослав Мудрий, Київська Церква була неподіленою. Тому, сподіваємося, що вони також здійснять такі літургійні чини», – зазначив Блаженніший Святослав. 

Нагадаємо, 20 березня у Харкові Конференція Єпископів РКЦ в Україні також присвятила Україну Непорочному Серцю Марії. А у неділю 23 березня акт посвяти відбудеться на закінчення кожної з недільних Мес у кожній римо-католицькій парафії України. Вірні разом зі священиками довіряться опіці Матері Божої словами того ж Акту присвячення України Непорочному Серцю Діви Марії. 

За матеріалами: Департамент інформації УГКЦ 

Джерело:   КРЕДО 

Немає коментарів:

Дописати коментар