ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

середа, 19 березня 2014 р.

19.03.2014р. Б. / Українські монахині протягом 3 діб безперервно молитимуться за мир в Україні

монахині
До триденної неустанної адорації закликає монахинь України Голова Конференції Старших Настоятельок Жіночих Чернечих Інституцій в Україні с.Анна Кліпацька.
 
«Дорогі сестри, дякую Вам за молитву, піст, жертви, які неустанно заносите до Бога за наш народ, за весь світ, — йдеться у зверненні. Сестра Анна нагадує, що 20 березня Конференція єпископів РКЦ в Україні присвятить Непорочному Серцю Діви Марії всю Україну та тих, кому загрожують воєнні дії, а в найближчу неділю, 23 березня акт присвяти відбудеться в усіх парафіях України. 

«Заохочую всіх сестер знову єднатися з цією особливою подією в житті нашої Церкви – присвяти Непорочному Серцю Марії. Пропоную, від 20 березня, протягом трьох днів (до присвяти в парафіях 23 березня) перебувати в своїх спільнотах на неустанній адорації Пресвятих Дарів разом з Матір’ю Божою з Фатіми». 

Голова Конференції Старших Настоятельок закликає монахинь України молитися за мир та навернення України, Росії та всього світу. «Пропоную під час молитви запалити біля фігури Матері Божої з Фатіми свічку як знак нашого чування разом з Нею при Ісусі Христі страждаючому з нами та в нашому народі. Якщо  ваші спільноти малочислені, і ви не в змозі організувати неустанну адорацію Пресвятих Дарів протягом трьох днів, то розпишіть години молитов разом з іншими спільнотами вашого згромадження». 

Свій заклик до сестер с. Анна завершує словами з Адгортації Папи Франциска Evangelii Gaudium: «Марія вміє печеру для звірів перетворити в дім для Ісуса, маючи вбогі пелени й велику ніжність. Вона, служебниця Отця, ликує, прославляючи Його. Вона, наша товаришка, завжди чуває, щоб у нашому житті не бракувало вина. Її серце, пробите мечем, розуміє всі страждання. Як мати всіх людей, Марія є знаком надії для тих народів, які терплять біль пологів, допоки не народиться справедливість. Вона – місіонерка, що підходить до нас і супроводжує по життю, відчиняючи своєю материнською ніжністю наші серця для віри. Вона – справжня мама, йде разом з нами, бореться разом з нами і безперервно обдаровує нас Божою любов’ю…». 

За матеріалами: Католицький Медіа-Центр

Джерело:   КРЕДО 

Немає коментарів:

Дописати коментар