ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 14 березня 2014 р.

14.03.2014р. Б. / Cвященнослужителі мають приділити особливу увагу тим, хто був на Майдані,- Глава УГКЦ


Cвященнослужителі мають приділити особливу увагу тим, хто був на Майдані,- Глава УГКЦОтець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав (Шевчук) у час Великого посту, коли багато вірних греко-католиків готуються до сповіді, попросив єпископів УГКЦ невідкладно підготувати священнослужителів до духовного супроводу осіб, які брали участь у протестах на Майдані в центрі столиці України.

Про це йдеться у листі до членів Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ.

Згідно з листом Глави Церкви, священнослужителі мають приділити особливу увагу як тим, хто був на Майдані, так і тим, що постраждали в останні тижні: пораненим, родинам загиблих і поранених, «у серцях яких, без сумніву, нуртують найрізноманітніші почуття і які потребують зцілення».

Зокрема Верховний Архиєпископ пропонує єпископам організувати зустріч священиків окремо взятої митрополії з фахівцями в ділянці посттравматичного синдрому (християнськими психологами, експертами активного слухання, які працювали в гарячих точках). Відповідні структури Патріаршої курії УГКЦ готові надати в цьому допомогу.

Відповідальною особою за організацію семінару призначений о. Петро Рак.

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Департамент інформації УГКЦ.

Джерело:   КІРІОС

Немає коментарів:

Дописати коментар